Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom nem tud...

A tengerimalacom nem tud mozogni! Megbetegedett? Haldoklik? Mi van?!

Figyelt kérdés
Egyszer egy októberi napon pár órára kint hagytam a szabadban mikor a ketrecét takarítottam és mintha megfázott volna,szörcsögött,nem tudott rendesen levegőt venni. Ma mikor hazajöttem,nem evett,nem ivott,nem mozog! Kora délután még mozgott mikor friss füvet adtam neki de most már egyáltalán nem és nem tudom él-e még egyáltalán!:((((( Nem merem piszkálni,félek hogy fáj neki:(((((( A szüleim pedig nem viszik orvoshoz
2009. dec. 8. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy állat??!! Egy érző élőlény, ugyanúgy mint az emberek! Ezt nem hiszem el...most mondhatnék pár dolgot, de inkább nem szólalok meg.

Szegény malacka, nyugodjon békében:(

2009. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy lehet 6-7 évig élnek de ez csak egy szám. Nem lehet számolni azzal mikor jön el az ideje. Az én malacom kicsit több mint 4 éves. Sajnos el jött az ideje. El kezdett lebénulni egyik napról a másikra maga alá csinált és itatni etetni kellett. Mint állatnál mint embernél nem garancia az, hogy meddig élnek ők vagy mi. Sajnos van akit 10 evésen ér a halál.

De itt lehet nem csak az élet szólt közbe de te is tehetsz róla. Kis állatot nem hagyunk kint a melegbe, napon , esőbe, szélbe,hidegbe.

A szüleid részéről még nem volt szép nyilván. Számomra állat és ember egyenlő. Egy alattol nem szabad sajnálni a pénzt. Ha tisztába vagy milyenek a szüleid akkor máskor inkább beszéld le őket az állat tartásról, mert felelőtlenek.

2019. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Uristen milyen kocsog szuleid vannak
2019. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!