Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell a törpenyuszit...

Hogy kell a törpenyuszit hátra fektetni és a pociját simizni?

Figyelt kérdés
Próbáltam többször is hasra fektetni de nem sikerül,mindig megfordult...
2014. febr. 14. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Leginkább sehogy? Minek kínzod szerencsétlen nyulat? Mennyi ideje van nálad, hogy te ilyeneket akarsz vele művelni?
2014. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első: OTT A PONT!!!!!!!!
2014. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az állatokat erre nagyon kicsi korban kell szoktatni, így ha apró korában nem szoktatták erre, akkor esélytelen. Nehogy megnyomd, vagy netán eltörd valamijét!!
2014. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

1.Leülsz és magad mellé veszed a nyuszit!

2.összezárod a lábad!

3.megfogod a a tarkójánál lévő bőrt,felemeled,és a hátánál szétnyitod az ujjaid,lehetőleg úgy hogy megtámaszd a nyuszit!

4.A lábadra fekteted,a tenyereddel elereszted(kihúzod óvatosan alóla).

5.a bőrt továbbra is fogod és simogatod hátha megszokja

6.A fejét az egyik kezeddel megtámasztod!

Ha visszafordul akkor nincs mit tenni,nem szereti!

2014. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Negyedik, ez egy oltári nagy hülyeség! Kérdező, ne higgy neki! Ez kínzás, semmi más.
2014. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első három válaszoló: nyilván nem azonnal meglöktem a nyuszit hogy forduljon meg..simiztem,aztán próbáltam a pocsiját is...4,5 válaszoló nemtudom hogy kinek van igaza.
2014. febr. 16. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázni kell ezzel, mert a nyulak úgymond "lefagynak", ha hátra fordítják őket, de ha sokáig maradnak úgy, sokkot kaphatnak és idegi károsodás érheti őket!
2014. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem is próbálkozok vele..köszi a válaszokat!
2014. febr. 18. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyedben én nem tenném. Ez a testhelyzet nagyjából olyan a nyúlnak mintha téged fejjel lefele lógatnának. Természetellenes, és így kiszolgáltatva érzi magát, mert ne felejtsd el, hogy ő egy menekülő állat, te pedig a ragadozó vagy!

A negyedik válaszolónak pedig üzenném, hogy ha a nyulat a tarkóján lévő bőrnél fogjuk meg az fáj neki!

2014. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem faj neki :) De egyébként tenyleg nem szeretik,ha a hátukra fordítják őket
2014. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!