Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac vagy a hörcsög...

A tengerimalac vagy a hörcsög a barátságosabb? És melyik nem hangoskodik annyira? Ha veszek akkor párban érdemes?

Figyelt kérdés
Köszike a válaszokat!
2009. dec. 9. 15:12
 1/10 anonim válasza:
100%
A tengerimalac barátságosabbde tán picit több igénylést kíván! :)
2009. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem már mindkettő akadt a kezemre. szó szerint csüngött róla, mint karácsonyfadísz.:-))

A tengerimalac hangosabb, de éjszak ne aludj velük egy szobába, mert a kaparászásuktól majd megőrültem.

Volt olyan, hogy egyedül volt, de legtöbbször párba vettem őket, mert hittem abban, hogy jobban elvannak ketten.

Gondoltam ők is beszélgetnek:-)

2009. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
nekem volt 2 hörcsögöm és hímek,két egyneműt nem érdemes venni,hangoskodni fognak,de ha 2 különböző neműt veszel szerintem ez nem fordulhat!!!!!!!és a hörcsög szerintem cukibb is,de ha hörcsögnél döntenél,az törpehörcsög legyen!!!!!!!
2009. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogy melyik a legbarátságosabb az ízlés kérdése, de hogy a leghalkabb a döglött hörcsög, az biztos.
2009. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem 3 törpehörcsögöm volt. az első kettő kinyírta egymást, szó szerint kivárták az időpontot, hogy ne legyünk otthon, és azonnal egymásnak estek. a harmadik már egyedül volt, elég jól bírta, aztán 2 hónap után, egy nap minden ok nélkül elpusztult. kapott zöldséget, vitamint, tápot, mindent... nem értem.


de az biztos, hogy a barátnőm normál méretű hörcsöge sokkal barátságosabb volt mindig is, nem harapott, míg a törpék folyton zizegtek, sosem tudtuk kézre szoktatni őket.


volt tengerimalacom is, szerintem ők teljesen mások, nagyon kedvesek, igazi kis barátok. :)

2009. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de ha két külön nemüt veszek akkor szaporodni fognak!

az se olyan jó, vagy mégis? :D

Melyik akkor a jobb az egynemüek vagy a különnemüek?Köszike!

2009. dec. 9. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért írja le mindenki ennyire a höriket. Nekem 6 törpehörcsögöm van, és ők nem hangosak, csak a kerekük. Párban vannak, fiú-lány, de én kivételes eset vagyok, nálam nem szaporodnak. Célszerűbb a nem kívánt szaporulat miatt TESTVÉR egyneműeket hozni. Mivel ők születésüktől kezdve együtt vannak, nem fogják bántani egymást. Adtam már örökbe testvér höriket, és nem bántják egymást. Sem a fiúk, sem a lányok.

Nem tudom, miért szidja mindenki a höriket, elbűvölő kis állatkák, nagyon intelligensek is, ha foglalkozva van velük. Az enyémek például kétlábon jönnek hozzám, amikor kint vannak, másznak fel a nadrágomon, hogy kézben szeretnének lenni. Ha olyan kedvük van, megülnek a válladon, és amíg te tanulsz, vagy tv-zel, ők ott alszanak.

Én szívből ajánlom őket, nagyon szerethető kis állatok.

2009. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha höriket választasz, írj, szívesen segítek, elmondok mindent róluk, amit tudni kell.
2009. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem tengerimalac úgy hogy egy fiú és egy lány és ha lesznek köjkök akkor ha nagyok lesznek elviszed egy kisállat kereskedésbe és még pénzt is kapsz értük
2009. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, aztán háromhavonta ellik a malacod, kétévesen elpusztul, a kicsiknek meg ki tudja, mi lesz a sorsuk.

Höriből egy terráriumban egyet érdemes tartani, nem társas lények, ha hiányt szenvednek valamiben, képesek megölni egymást.

A malacok viszont borzasztóan rosszul érzik magukat egyedül,belőlük legalább kettőt kell tartani, EGYNEMŰT.

2009. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!