Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyúl lehet férges? Ez...

A törpenyúl lehet férges? Ez férgesség?

Figyelt kérdés

3 hónapos a törpenyulam. Eszik, iszik, látszólag nincsen baja.

A dolog ott kezdődik, hogy lágyabbat bogyózott és akkor olyan lett a szőre. Vittem a fürdőbe és amikor le akartam mosni, a szőrén olyan féreg szerű valamiket láttam, nem sokat de ez pont elég... ilyen nagyon kicsi átlátszós valamik.

A bogyója azóta normális kemény állagú lett, és nincsen rajtuk ez a valami, csak az ivarszerve körül, a szőrére ragadva néhol.

Most nemrég megint fölkaptam, hogy megnézzem újra. Az ivarszervét két oldalt kissé széthúztam, ( lány nyuszi) és a redőkben ilyen sárgás-barnás váladék van. Esetleg ez lehet féreg lárva?

Mit csináljak ha ma nincsen állatorvos?


2014. febr. 25. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:

az alábbi képen pirossal jelöltem, ahol ez a sárgás barnás valami van


[link]

2014. febr. 25. 14:38
 2/4 anonim válasza:
100%
Kint vagy bent tartod?
2014. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bent tartjuk. Sosem volt még kint, legalábbis mióta nálunk van ( 6 hetes korától )
2014. febr. 25. 14:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerestünk egy dokit mégis. Mikor ott voltunk épp nem volt semmi a szőrére ragadva, a nyakát és fültövét bedörzsölte egy szerrel ( Ivermectin spot on )Hát nem tudom ez mennyire lesz hatásos...
2014. febr. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!