Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vettem tengerimalacot, azt...

Ma vettem tengerimalacot, azt mondta az eladó csaj, hogy csak párban érzi magát jól, egyedül depressziós lesz és megdöglik. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Szerintem csak le akart húzni még egy malaccal, így is kurv@ drága volt.
2009. dec. 11. 18:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi 20:20-as válaszoló!
2009. dec. 11. 20:22
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
KÉRDEZŐ! NEM AZ ELSŐ VÁLASZOLÓ STÍLUSÁVAL VAN BAJ, HANEM A TIEDDEL! AZ Ő VÁLASZA A TIEDET KÖVETTE!!!
2009. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Azért jellemző ez a reakció... Inkább néznél magadba! Mellesleg leírtam szépen is.
2009. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
80%
szerintem se normális a kérdező! ez a k@rva drága volt ezt egyszerüen nem tudom megérteni. és ha müteni kell majd? mit mondol? hogy a hülye orvos kitalálta így is k@rva drága volt ez a malac... szerintem melletted tényleg depressziós lesz... mivel nem az érzéseidet fejezed ki felőle hanem azt hogy k@rva drága volt... ha nem veszel pénz miatt másikat akkor feleslegesen vettél egyet is... jobb lett volna egy macival próbálkozni...nem egy élőlénnyel
2009. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A vitába nem kapcsolódnék be.. A lényeg,hogy tényleg jobb nekik párban és hacsak nem egy nyugdíjas,otthon ülő néni vagy,akkor bizony nem lesz rá annyi időd,hogy ne legyen magányos.És bizony előfordulhat sajnos,hogy emiatt étvágytalan,gyenge,beteges... lesz. olvass utána a tartásuknak,már csak azért is mert sok olyan dolog van,amiről nem is gondolnád,hogy veszélyt jelent rá.
2009. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
A 4. válaszoló vagyok (a 20 %-os) 2 hónapja hoztam el egy patit a Borárosról, mert vki kitette. 3 órámba telt mire becserkésztem, de nem hagytam ott. Sztem az a rossz állattartó aki ilyet tesz, nem pedig az aki egyedül tartja állatkáját. Először két malacom volt, de az egyikük daganatos lett, és elpusztult. A másik bánatában követte...
2009. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyilván, magára hagyni egy állatot, az a legnagyobb embertelenség.

De azért, ha vállalkozunk a tartására, figyelembe kell venni az igényeit. Nem elég azzal letudni, hogy kap kaját és fedél van a feje fölött, ha ezenkívül vannak más igényei is.

2009. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Jobban érzi magát egy másik tengerimalaccal de nem feltétlenül muszály. Egyedül is lehet tartani, semmivel sem él kevesebbet, az állatorvos lányának is volt 1 db tengerimalaca, az is 7 évig élt. Ha nincs társa akkor többet kell vele foglalkozni, meg alkalmazkodik ehhez a helyzethez, nekem is 1 db malackám van és jól érzi magát, elégedett.:)


Mellesleg, szerintem 1600 FT (mert én annyiért vettem a malackát) nem a világ, ha valaki kisállatot választ akkor ne azt nézze hogy mi mennyibe kerül !

2010. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!