Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ennivalókat adjunk a...

Milyen ennivalókat adjunk a dzsungáriai törpehörcsögeinknek? (tegnap születtek kicsit) állítólag párizsit is lehet adni? De milyet? és milyen gyümölcsöket tegyek be?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a höri étvágyától függ. Az én dzsungim igazi ínyenc volt, ő szinte mindent megevett... szinte mindenféle gyümölcsöt, zöldséget, ilyen-olyan magvakat, hörcsögeledeleket (bár ezeket a legkevésbé), pörköltet nokedlival, sonkát, pizzát, mondom, szinte mindent. :D

Bátran kóstoltass velük mindenfélét, de gyümölcsök közül az almát ajánlom kifejezetten (héja nélkül), zöldségek közül meg a salátát.

2009. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Az enyémek kaptak: alma,körte,eper,szőlő,málna,egres,dinnye,szilva...saláta,sóska,spenót,zeller,uborka,paradicsom,paprika,sárgarépa,tök,gyermekláncfű...szárított haleledelt,vizibolha,rák,szúnyoglárva...főt porcos csirkecsont, nyers tojás,sajt.Hirtelen ennyi jutott eszembe.Ezeket az elmúlt 5-6 év alatt adtam, mikor mi volt.
2009. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én napraforgót, kukoricát és zabot szoktam neki adni. Minden gyümölcsöt és zöldséget bátran adhatsz neki. Az enyém a pirított tökmagot szereti a legjobban.Amúgy megeszi a sajtot és a különféle zöldségek leveleit(Pl:retek levél) is
2010. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!