Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög daganat?

Törpehörcsög daganat?

Figyelt kérdés
Tegnap kivettem játszani a hörit, akkor most nem látszott rajta semmi. Viszont ma mikor megetettem, észrevettem az elülső lába alatt egy ilyen csomót, utánanéztem, azt írták daganat. 1-2 cm átmérőjű, rózsaszínes és puha, még a szőre is rajtavan, nem hullott ki, és nem úgy néz ki mintha fájna neki egyébként, most is mászkál, futkos a kerekében, eszik, iszik, normálisan, még a ketrece oldalán is mászik. Tapogattam, mintha folyadék (?) lenne benne, nincsenek rajta vérerek mint azokon, melyeket képen láttam, olyan, mintha csak a bőre legfelsőbb, legvékonyabb rétegén keletkezett volna. Mi lehet ez pontosan és mit lehet tenni? Át kéne rakni a terráriumba, nehogy megüsse magát jobban/a csomót? Az a műanyag hídas ketrece van, lehet, hogy leesett és megütötte magát? 2 éves lesz egyébként áprilisban.
2014. márc. 6. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz! Te és mi sem tudjuk megmondani pontosan mi ez és mit tegyél vele.
2014. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 éves hörit valószínűleg nem fognak megműteni, mert túl kockázatos, de nem árt ha elviszed dokihoz, hátha meg tud nyugtatni, hogy jóindulatú és még élhet vele boldogan. :)
2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!