Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kislány törpenyuszi könnyen...

Kislány törpenyuszi könnyen elfogad maga mellé egy másik kislányt? Tegnap került hozzánk egy, és vennék mellé még egy lógófülűt, de másik alomból. Elfogadja őt? 9 hetes.

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha barátságos nyuszi akkor igen :)
2009. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az! Meglepődtem rajta nagyon. Több helyen olvastam, hogy a nyuszik az első pár napban morcosak. Őt tegnap reggel hoztuk el, délután már a férjemmel aludt, ma meg már odajön hozzánk, rendet rak, pakol. Nagyon aranyos kisnyúl. Csak szeretnénk mellé egy lógófülűt is.
2009. dec. 13. 17:55
 3/7 anonim válasza:
a nunikáját kell izgatnod és biztos nem lessz morcos ez mindig be vált,de máskor ha tehetitek húsvétra vegyetek nyulat
2009. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

17:58-nak üzenem: XD MU-HA-HA-HA! XD


Am. én úgy tudom, az állatoknál az egynemű párok nem igazán fogadják el egymást... (Nem tudom, a nyulaknál hogy van.)

2009. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két nőstény nyuszi jól elvan, de csak ha fiatalon kerülnek össze (később nehezebb). A bak nyuszkókat kell külön tartani (ivarérett kortól). :)
2009. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó nagy helyük van és kiskorukba kerülnek össze, akkor lehet. Mert a lány nyuszik nagykorukba védik a területüket.
2009. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettük a másik nyuszit is, teljesen jól kijönnek egymással, játszanak, ugrándoznak, együtt esznek, összebújva alszanak. Jól kiegészítik egymást, egyikük nyugodtabb, a másik kis ficánka.
2009. dec. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!