Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm néhány napja...

A hörcsögöm néhány napja olyan fura hangokat ad ki magábol néha olyan sípolót és alig mozog meg úgy mászkál, hogy be van csukva a szeme. Régebben sokkal aktívabb volt és még fiatal. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
h1n1 ujabb valtozata, horcsoginfluenza
2009. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beteg. öreg.. vidd orvoshoz ha még fiatal!
2009. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy mászkál,h. be van csukva a szeme?Akkor alvajáró..:)

De ha még fiatal és ilyen inaktiv akkor valami betegség jele is lehet,irány az orvos!!

2009. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyik hörcsögöm is sípolt álmában. Egy ideje abbahagyta,elég furcsa volt. lehet hörcsöghorkolás.:)

Mennyi idős? Nem változott meg valami a környezetében? Lehet fél valamitől. És a fűtéshez se legyen nagyon közel.

Ne érje huzat se.Ezek jutottak először eszembe. Remélem segítek.

2009. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pár hónapos lehet.
2009. dec. 14. 21:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy a hörcsög terhes és régebben lehet, hogy leesett kb 1 métert amikor megszökött.
2009. dec. 14. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:

húú.akkor ne piszkáld,keresi a megfelelő helyet.Nem lennék meglepve ha holnap már lennének picúrok.

Az enyém is esett már le semmi baja nincs. Ezért mindig ágy fölött veszem ki. Ha meglesznek a kicsik ne nyúlj hozzájuk.

Nem tudom mennyire értesz hozzájuk,mert ha van kérdésed mond nyugodtan. Mennyi ideje hasas?

2009. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a negyedik voltam
2009. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!