Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen a megfelelő szállító...

Bettucy kérdése:

Milyen a megfelelő szállító egy törpenyuszinak?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy törpenyuszi gazdája leszek és szeretnék kellőképpen felkészülni! Milyen szállítót ajánlotok? Táska vagy box? Mekkora legyen a mérete?
2014. márc. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy a táskáknak mennyire van merev alja, mert a nyuszik nem igazán szeretik a labilis talajt, csak egy sokk lenne számára ha ide-oda süllyedne a lába, de ez csak egy elmélet

[link]

én ilyet használok, de szegénykém kicsit nagyobb lett mire számítottam így elég szűkös neki, el tud benne nyúlni keresztbe és el is tud úgy aludni egy 3-4 órás úton, szóval nem indokolt a nagyobb szállító :) ezen az oldalon van egy eggyel nagyobb kiadás ami akkor még nem volt mikor én vettem a miénket, azt jobban ki tudod télen egy kis pokróccal bélelni ha mész vele valahova, mikor mi megyünk akkor nem tud nagyon mozogni de inkább minthogy megfázzon..

sokaknál láttam/hallottam hogy a macska elől rácsos szállítóra esküsznek hogy az a legjobb, de szerintem egy nyuszinak nem is jó ha annyi látnivaló inger éri és azon télen eléggé átfúj a szél, valamint ha baleset van, kaki/pisi az nem marad bent, egy egy buszon/vonaton az elég kellemetlen :/ van még egy kerek fajta, de az kisebb is de lehet a rex és a holland törpéknek az megfelelő, de én azért nem is választottam mert pocsékul néz ki :D nekem kosorrú törpém van nekik kell ez a méret vagy ebből a capri midi..

talán a táska azért lehet jobb mert jobban véd az eső ellen, bár én nem indulok el vele ha esik, de ha megy a vonat akkor muszáj :) egyszer siettem vele dokihoz akkor rátettem egy szatyrot összehajtva a tetejére és nem ázott be :)

2014. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen box!
2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minimum macskahordó, hogy kényelmesen elférjen benne. A nyuszihordozók túl kicsik.
2014. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Praktikusság szempontjából valóban a box a jó választás... azt hiszem, annál maradok! :)
2014. márc. 24. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Kartondoboz is jó (csak azért is magyarul mondom!), az oldalán néhány lyukat fúrva, egy kis szénával az alján.
2014. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a legrosszabb, átázik ha belepisil és még normálisan cipelni sem tudod, nem mindenki jár kocsival, én még állatorvoshoz sem, tekintve hogy nincs is mivel.. ráadásul abból kirágja magát, arra biztos megfelel ha kb fél órát utazol vele kocsiba mikor viszed haza, de dokihoz menni egy kartonnal az azért már elég gáz..
2014. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem sem a legjobb megoldás a kartondoboz... Én is villamossal/busszal fogom dokihoz vinni, ezért is lényeges, hogy milyet vegyek! :)
2014. ápr. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!