Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör iskolákról pozitív és...

Tükör iskolákról pozitív és negatív vélemény?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a véleménye számít nincs lepontozás :)

Jöhet hideg meleg :)

Hajrá!


2013. márc. 30. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskola és oktató függő a dolog, sőt gazdifüggő is. Aki nekem nem jön be az lehet, hogy másnak nagyon. Ki kell próbálni és az alapján ítélkezni!
2013. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az alapfokon túl vagyunk, a középfokra várunk épp. Egy konkrét problémával mentünk, amit elég hosszú folyamat helyre hozni. Már most javult valamennyit a kapcsolatunk, de szerintem a középfokon jönnek majd a nagy "varázslatok". A konkrét probléma még nagyon keveset, de már javult, de azt tudtam is, hogy így lesz. Azért hozzá tartozik az is, hogy már eleve csomó mindent úgy csináltunk, ahogy ott mondják. Volt viszont olyan kutya-gazda páros a csoportban, akik rengeteget fejlődtek.
2013. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem járok kutyasuliba,de kutyás ismiktől hallottam jót is rosszat is,szóval tényleg függ az oktatótól és gazdától is,de még a kutyától is,mert pl vmelyik kutyát nem úgy lehet tanítani hanem máshogy akkor annak sem jó..de a legjobb ha elmész megnézel 1-2 órát és ha tetszik akkor jársz ha nem akkor még mindig vannak más sulik is :)


mindenki az mellett fog pártolni amelyikbe jár és be is jött neki :)


egy jó pár év múlva nekem is döntenem kell milyen kutyasulit válasszak :)

2013. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon durva kutyával mentem oda, kijártuk az alap- és a középfokot, javult valamennyit a viszonyunk, de én ezt még nem érzem elégnek. Viszont olyan tudást adtak a kezembe, aminek a birzokában úgy érzem képes leszek megoldani a problémát. A másik kutyámhoz való viszonyom pedig olyan mértékben javult, hogy szinte bármilyen körülmények közt kontrollálható, pórázt egy héten ha egyszer rakok rá:) Szóval összegezve nem véletlen járok hozzájuk megfigyelőnek, és nem véletlen szeretnék tüköroktató lenni.
2013. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!