Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megérezheti egy...

Szerintetek megérezheti egy gyerek ha valaki terhes?

Figyelt kérdés
Nem tudok még róla hogy terhes lennék,de kislányom folyamatosan azt fújja,hogy neki kistesója lesz:)
2014. jan. 14. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen megérzi egy kisgyerek,barátnőmnek azt is elmondta a szomszéd kislány,hogy kisfia lesz,pedig még a a barátnőm sem tudta.Az lett.
2014. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
nem
2014. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Csak szeretne kistesót. Az ovónéni nekem is gratulált, mert a lányom dicsekedettneki, hogy lesz kistesója. Nem voltam terhes, és később sem lett kistesó.
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
jaj már pontozzatok már le,ennyi idióta libát.Tényleg oda jött a 2 éves kislány és megsimogatta a hasát és mondta,hogy aranyos kisfia lesz, a barátnőm pont aznap tesztelt pozitívat,rajtam kívül senkinek sem mondta el,8 hetes terhes volt utólag derült ki,és fia lett.megérzik,de nem mindegy hány éves,mert oviban már fantáziálnak is.
2014. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem az csak egy mese, szellemeket sem látnak.
2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Pedig valamit éreznek. Az éppen 2 éves fiam odafordult egy este fürdés utáni pelenkázás közben hozzám, rá mutatott a hasamra és közölte, hogy baba. Pár hetes voltam, csak mi tudtunk róla a férjemmel. 2 héttel később egy este megint odafordult megsimogatta a hasamat és vigyorogva közölte megint hogy baba. A hideg rázott. És vállalom a lepontozást :)
2014. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapja dolgoztunk már a kistesó projekten,mikor a lányom azt mondta: "Anya,azt álmodtam,hogy kis testvérem lesz". Akkor még magam sem tudtam,de kb. azokban a napokban járhattunk sikerrel,és nem is jött már meg ezután :)

Szóval lehet benne valami,pedig én nem vagyok babonás.

22hkm

2014. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Persze mert hallotta, hogy a szülők beszélnek róla. Gyerekek nem hülyék sokkal több minden észre vesznek mint a szülők gondolják.
2014. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Biztos a szomszéd kislány is hallotta....sok eszed van utolsó
2014. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Szomszéd kislány is halhatta ahogy a két nő beszélt róla.
2014. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!