Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyám megérezhe...

Szerintetek a kutyám megérezheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még nem tudom,hogy van-e baba(remélem) de pár napja észrevettem,hogy a kutyusom mindig a hasamat szagolgatja, azelőtt sose csinált ilyet.
2009. aug. 16. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindenféléket képzelsz, mert görcsölsz a terhességre.
2009. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok rágörcsölve,ha akar jön! Jó lenne ha olyanok írnának akik normálissan válaszolnak.
2009. aug. 16. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Az állatok sokmindent megéreznek (cicás vagyok, mellettem van ha érzi valami nem oké) úgyhogy nem tartom kizártnak.


Azért ha csinálsz egy tesztet és pozi lesz írd be, mert engem érdekel hogy bejött-e a kutya poci szagolgatása...

2009. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos vagyok benne, hogy megérzi.

Adjon az Isten jó egészséget Nektek!

2009. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!(végre egy értelmes ember) jöv héten csinálok tesztet,majd írok.
2009. aug. 16. 15:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérzi. Saját példámat tudom elmesélni. Terhes voltam de még nem látszott és sógornőmék kutyája állandóan a hasamr vagy a hasamhoz feküdt. ebben így nem is lenne semmi érdekes,de mivel ez a kutya egy kis "idegbeteg" volt és senkinek nem engedte hogy megérintse csak a gazdijának,így fura volt hogy állandóan bujt a hasamhoz. Ahogy megérkeztünk hozzájuk jött és bujt a pocimhoz. Szülés után ugyan olyan közömbös voltam neki mint a pocakosság előtt.
2009. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Szerintem megérzik. A szomszéd spánielje is először szaglászott, aztán megsértődött, pár nap után hozzászokott a helyzethez, megtanulta, hogy nem szabad a mama pocijára ugrani. Minden este megszaglássza a pocakot, megnyalja, és lefekszik mellé, de soha nem rá. Úgyhogy van benne valami, lehet ők a hormonváltozás miatti "emberi" szagból tudják.

Lehet, hogy gratulálhatunk? :) Bár azért egy terhességi teszt biztosabbat mond.

2009. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kuttyom megérezte, egyik este módszeresen nyalni kezdte a hasamat, aztán ez megismétlődött még egy-két alkalommal, majd pozitív lett a tesztem.

Azóta gyakorlatilag az árnyékom lett, bár mindig ott volt ahol én, most mintha egy szőrös testőrt nyertem volna magamnak. :)

2009. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Írsz majd, hogy mi lett?
2009. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
POZITÍV!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 22. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!