Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek sok állatom van?

Szerintetek sok állatom van?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám 1 hörim és 1 tekim. Mellette járok heti 2x táncra. Tanulás jól megy. Szeretnék egy vadászgörényt, de a szüleim azt mondják, hogy sok állatom van és ezért nem engedik. Szerintetek is sok állatom van?

2014. ápr. 7. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát, ez relatív. 4 állat annyira nem tűnik soknak, főleg ha már régebb óta megvannak, megtanultad beépíteni az életedbe a gondozásukat, és tényleg oda tudsz figyelni egy ötödik állatra is. Viszont egy vadászgörény kicsit más, mint az eddigi állataid, így mindenképpen átgondolnám a helyedben, és utána néznék egy-két dolognak a vadászgörénnyel kapcsolatban :)
2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. kérdező: 14 éves leszek nyáron.

2. kérdező: Igen már 1 éve vannak ezek az állataim. Két hónapja láttam egy göris találkozót és nagyon megtetszett a fajta. Rendesen utánaolvastam a görényeknek és mindent megnéztem róluk és szerintem van rá elég ídőm, pénzem, türelmem meg minden. Csak a szülők. Szerintük sok állatom van és ezért nem engedik. :(

2014. ápr. 7. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a tanulástól nem veszi el az idődet a velük való foglalkozás akkor szerintem nem sok :D

Én 15 leszek nyáron, és nekem is egy kutyám van, 2 macskám, és egy patkányom

2014. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem szintén 2 kutya, 2 höri, nem rég halt meg a gekkóm szóval az is volt, plusz majd lesz görényem is :DDD

Ha nem engedik, bizonyítsd, hogy neked igen is kell göri, igen is tudod gondozni, tudsz vele foglalkozni eleget.

~Ha gondolod, írj rám bármivel kapcsolatban >.<

14/L~

2014. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kutya és hörcsög mellé gori? Bator vagy! A görények vadasznak és nagyon okosak pikk pakk csemegét csinalna a horidbol illetve ha csak fele annyira lökött mint az enyém volt akkor neki megy a kutyának!2gorim volt a him neki esett a kanduromnak a lány a páromat kergette ki a halobol ha csak alsó nadragban jött be!Hozzam jó fejek voltak! :-) Imádom őket nagyon aranyos állatok ha megfelelő türelemmel és idővel rendelkezel! Masreszt lehet h a szaga zavaró lesz! Nemsokára ballagsz kozepiskola stb neked is kevesebb időd lesz!
2014. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

IGEN!

Ha csak egy éve vannak meg az állataid, akkor úgy nézem, könnyen beleszeretsz egy újabb állatba, így kevesebb időt töltesz a régiekkel, vagy legalább az újjal foglalkozol többet, nem figyelsz úgy a többire.

A vadászgörit nem ajánlom, még fiatal vagy nagyon durván tud harapni. Hatalmas ketrec kell neki, jobb, ha párban vannak nem unatkoznak, a hörit pedig ki akarják majd nyírni és, ha nem tudja megölni, akkor egymás szagától megbolondulhatnak szegények. :(

2014. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: a hörik a tesóm szobájában vannak. A göri az én szobámba lenne és akkora a szobám, hogy simán elfér benne egy görénynek való ketrec. Az, hogy sok a mozgásigény meg nem gond, mert minden délután kivenném és játszanék vele+sokszor sétálnánk és mindenhova velem jönne.
2014. ápr. 14. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok lesz ez, úgy érzem, nem fogod tudni később beosztani az idődet. Más nyakára (szülők, etstvérek) meg nem kérünk még egy állatot, ha a tiednek tartod, te is foglalkozz vele. Már a két kutya is sok lesz, ha később többet kell tanulni (érettségi), hát még az egyetemen (nagy óraszámú féléves szakok kilőve), munka, költözés... Ha a szüleid is akarják, persze, legyen, mert akkor ők vállalják a plusz háziállatot, de csak azért, mert te akarsz és a görény cuki, ne erőltesd. Lesz majd, ha elköltözöl és a saját lábadra állsz.

(Egyébként nem az állatok darabszáma határozza meg, hogy sok vagy kevés, hanem hogy mennyit foglalkozol velük, és ez mennyire van kihatással a további teendőidre. Vagy minden nap van még legalább három szabad órád csak a görényre, hogy úgy érzed, elbírnál vele?)

2014. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
talán kicsit sok.. :D Szerintem, inkább hagy későbbre a görényt :D
2014. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!