Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szoktatok macska száraztápot...

Szoktatok macska száraztápot adni aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik fajtát?

2014. ápr. 8. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adtam neki soha!:)

Nem tudom,hogy lehet-e,de belegondolva talán nem érdemes!

Mivel tartalmazhat olyan összetevőket amik a hörcsög számára káros:)

2014. ápr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a macska obligát ragadozó, így húst is tartalmaznak a száraztápok, ezért nem tanácsos adni a hörcsögnek. Mint ahogy egy lóval sem etetünk kolbászt.
2014. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Előzőnek: A hörinek kell állati fehérje, nem ló..

Am macska jutalomfalatról tudom,hogy lehet adni. Persze csak jó minőségűt és minél ritkábban. Havi 1-2db. Viszont az alacsony fehérje tartalmú kutyakekszek teljesen biztonságosak nekik, inkább azzal próbálkozz. :)

2014. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gyevickie ***** válasza:
100%

20 éve vannak hörcsögeim. A macskatápot nem preferálom nekik én se, főleg az olcsóbbakat nem (színezék, ízfokozó, ki tudja mi).

Szuper-prémium kutyatápot szoktam a jelenleginek 1-2 havonta adni 1 szemet. Viszont hetente kap körömnyi sajt darabkát, főtt tojás fehérjét.

A höriknek kell az állati fehérje, ami lehet: sajt, főtt tojás, amiket írtam, illetve lehet neki száraz vagy elő lisztkukacot is adni.

2014. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még az érdekelne, mitől lesz puha, szép szőre? Hosszú szőrűm van, vitaminos höritápot kap és fésülöm is minden nap, de mindig csapzott. 1 hete van nálam.
2014. ápr. 8. 17:11
 6/9 gyevickie ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam, csak futóegérnél. Ott a csapzott szőr a túl párás levegő miatt alakul ki. Megoldása,az hogy az egeret terrárium helyett ketrecben kell tartani,ugy nem fulled be a helye. De hogy horinél mi okozza,azt nem tudom,lehet szintén a pára. Még azt tudom elkepzelni,hogy viszket a bore es nyalja magat.

Hátha valaki ír még ide ezzel kapcsolatban. Szerintem kisállatos orvost is megkerdezhetsz.

2014. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak neki ment az itatónak,vagy alaposan megtisztálkodott! :)

Vagy mindig csapzott a szőre?

2014. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van hörcsögöm és azt mondanám erre hogy tényleg a magas páratartalom de sok oka lehet.Azért ne ragd radiátor mellé!És ha lehet ketrecbe legyen.De a fésüléssel nem biztos hogy megoldhatod mert még(lehet hülyén fogy hangzani)lehet nem szokott hozzá a fésű szagához ezért kényszeresen elkezd mosakodni.A fényes szőrnek a répa a titka.
2014. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 10. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!