Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj, ha a nyuszim nem eszi...

Baj, ha a nyuszim nem eszi meg a nyúlkaját?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta van nálunk egy kisnyuszi. Csak a szénát meg a répát hajlandó megenni. Inni se akar, se tálból, se itatóból. Aggódom, nehogy megdögöljön.

2014. ápr. 10. 22:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy anno így csinálta apukád, még nem biztos, hogy az a jó..olvass már utána kicsit és ne adj neki sok répát, mert felborulhat az emésztése.
2014. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Más az a nyúl, akit arra tartanak, hogy levágják, és megint más a törpenyuszi...www.torpenyul.hu itt sok jó infót olvashatsz. Nekem is írhatsz, ha van kérdésed, amint tudok válaszolok :)

2 nyuszis

2014. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ő egy házi nyúl
2014. ápr. 13. 11:53
 14/21 A kérdező kommentje:
Lemértem és 300 gramm. Akkor kb mennyi idősre saccoljátok?
2014. ápr. 13. 13:05
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Súly alapján nem lehet kort megállapítani. Ahelyett, hogy hülyeségeket beszélsz, nézz utána a helyes nyúltartásnak, hogy ne pusztuljon el az a szerencsétlen kisállat, aki hozzád került.
2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Óh bocs nagyokos! Nem fog elpusztulni ne aggódj... Még jó, hogy te legalább ilyen okos vagy... -.-"
2014. ápr. 13. 18:23
 17/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon okos vagy, csak pont a kérdésre nem válaszoltál.. Csak leálltál a répán meg a tápon kötekedni. Amugy szerinted a tenyésztőnél milyen hiper szuper tápot kapnak???
2014. ápr. 13. 18:32
 18/21 anonim ***** válasza:
Válaszoltam. Azért nem kell neki, mert sz.r. Az én nyuszim a tenyésztőnél is versele laga tápot kapott. A nyuszi mellé is adott, mert fontos, hogy ne hirtelen váltsunk tápot...de ezt a nagy szakértelmeddel biztos tudod.
2014. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az a te nyulad. Nem hiszem, hogy a házi nyulat annyira menő kajával ettetik. Meg azt se hiszem, hogy a másfajta tápot megenné, probáltam. De tudom, te nagy szakértő vagy
2014. ápr. 14. 12:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha házikedvencként tartják a házinyulat és az a cél, hogy hosszú élete legyen, nem az, hogy a tányéron landoljon, akkor a házinyulakat is "menő" kajával etetik.
2014. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!