Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem eszik a nyuszim, mit tegyünk?

Nem eszik a nyuszim, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Kórházban vagyok 3. napja, majd szerdán mehetek haza. Nagyon hozzámnőtt a nyuszim, imádjuk egymást. Amióta itt vagyok kevesebbet evett, ma már szinte semmit!! Táp, banán, alma, semmilyen kedvencét nem eszi meg!

Ma voltak orvosnál, semmi baja nincs, bélleállása sem szerencsére.

Nem ugrál, nincs jó kedve sem :(


Mit tudnának tenni?


2014. ápr. 13. 21:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Szénát eszik, de nem sokat
2014. ápr. 13. 21:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az erős frontok miatt van. Minden élőlényt egyformán megvisel. Ne izgulj, ha orvos is látta, akkor semmi baja sem lesz. Majd megjön az étvágya. :)
2014. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha hazamész megjavul. Koplal legalább méregtelenít. Egyébként ha szénát eszik az jó jel, eszeget az lehet egy keveset csak nem veszik észre. Majd amint hazamész egyből jobb kedve lesz meglátod
2014. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor elutazom akkor az én nyuszim is antiszocabb, nem játszik meg kergenyulazik, bár a pocakját azért nem fosztja meg de kedvetlenebb, miután hazaérek mintha kicserélték volna :) "siess" haza és minden rendben lesz vele is :)
2014. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!