Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálják ezt a tengerim...

Miért csinálják ezt a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy kis tengerimalacot az 1 éves mellé. Az idősebb biztos, h fiú és a kicsiről is azt mondták h ő is fiú. De most letettük őket egymás mellé, és elkezdett a nagy a kicsire mászni, konkrétan átmászott rajta meg rámászott szó szerint, nyalogatta és berregtek egymásra.

Miért csinálják ezt? és biztos h a kicsi fiú?

teszek fel képeket is:

egymás mellett: [link]

a nagy (ő tuti h fiú): [link]

és a kicsi: [link] és [link]



2014. ápr. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is fiú mindkettő! csak az idősebb dominálni akar, és tudatni a kicsivel hogy ő itt a főnök!!! nekem 2 lány malacom van ott is a domináns rámászott a másik hátára, berregtek és mikor 1.-nap találkoztak egymás szőrét is megtépték :)
2014. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* 1. vagyok


vagy esetleg úgy nem tudnád lefényképezni hogy óvatosan megnyomod a nemi szervét? ha kibukik neki akkor tuti fiú :)

2014. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) megnyugodtam akkor:) hát ha megnyomom neki egy picit kibújik:D

csak mert meghágta a nagy a kicsit ezért féltem:D:)

2014. ápr. 16. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN DEÉDESEEEEK JUJJJJJJJJ
2014. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!