Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacom nem eszik...

A tengeri malacom nem eszik mit tegyek? bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tehát a tengeri malacom 6-7 éves és ma nem nagyon akart enni sem és inni sem, próbáltam etetni/itatni de akkor sem akart mit tegyek vele??

2014. ápr. 19. 22:24
 1/8 anonim válasza:

Minél hamarabb állatorvoshoz vinni, holnap reggel azonnal! Ilyen állapotban 1-2 nap alatt biztosan elpusztul. Ha budapesti vagy, akkor a Szent István Egyetem klinikájára vidd, igazán csak ott értenek hozzájuk.

Addig is, fecskendőből vagy kiskanállal kell etetned. Sajnos, ez elsőre elég nehéz, de ne add fel, muszáj ennie.

Itt le van írva, hogy hogy kell csinálni:

[link]

Szurkolok!

2014. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, valami péppel kell erőben tartani, amíg nem sikerül orvoshoz vinni, bár sajnos a legrosszabb időpont ez. Lehet, hogy a fogaival vannak gondok.
2014. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Első vagyok. Hú, tényleg, pont húsvét van... A fenébe.

Akkor viszont ügyeletes állatorvost kell keresni, nem lesz egyszerű.:(

Amit még tudsz érte tenni, hogy ha leállt az emésztése, akkor gyengéden masszírozod a pocakját. Ez persze nem mindig használ, de néha csodát tesz.

Széklete van? Milyen? A zöldséget sem fogadja el?

2014. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ajánlott "malacos" orvosok:

[link]

2014. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
széklete az van világosbarnás és egy kicsit híg, a zöldségeket sem akarja meg enni onnan jöttem rá hogy valami baja lehet
2014. ápr. 19. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Az még jónak számít. Nem vettél észre szokatlant mostanában evés közben? (pl. hangosan, reszelve rág)

Próbálj széttörni a szénát, és kevés vízzel elkeverve bóadagolni neki. A reakciójából sok minden kiderülhet.

2014. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
általában mindig hangosan rág. Mostanában fura,kattogó szerű hangokat ad
2014. ápr. 19. 23:06
 8/8 anonim válasza:
Mi történt azóta, hogy van a malacod?
2014. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!