Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék nyuszit. Mik a...

Szeretnék nyuszit. Mik a negatívumok a tartásában?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Buta vagy!
2014. ápr. 21. 13:59
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem kell naponta takarítani sem :)) Az enyém csak az alomtálcájába végzi a dolgát, fapelletet használunk. Akkor sem büdös, ha tele van, elég 3-4 naponta takarítani. A ketrec többi részének semmi szaga nincs.
2014. ápr. 21. 14:02
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy megmosod a kajáját és amiket leírtál annyira alap dolgok, hogy szerintem meg se kell említeni, ezért nem írtam le. A nyulad meg azért követ ha követ egyáltalán, mert rajtad kívül szinte nem ismer mást (se embert, se fajtársat). Ha a szabadban beraknád fajtársak közé és odébb mennél úgy letojna, mint a huzat. Én nem butáztalak le, te engem igen. De név nélkül kemény vagy itt az interneten mint a kád széle mi? Ilyenkor azt szoktam írni, hogy ha ilyen kemény vagy írj nevet és címet, én is fogok. De mivel nyúlról van szó, ne írj semmit mert lány vagy és nem bántanálak. Gondolom a szobádban minden rózsaszín és a cukitündibündiségnek a legrózsaszínebb fokozatában élsz, ami alapból szánalmas.

U.i.: ismerősöm nyula ivartalanított

Jó állatkínzást te hülye p.csa! :)

2014. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ne zavarjon, hogy a család nyula, és naponta 4-5 ember veszi körül, illetve jó időben az udvarunkon 4 nyuszissal összegyűlünk és kirakjuk őket pár órára :)

A sértegetésed nem veszem fel, mert nagyon benézted. Nem vagyok rózsaszíncukimuki kislányka, sőt. Agyontetovált "kemény" csaj vagyok, úgyhogy írhatod a címed, biztos, hogy behúznék neked a párat, a fal adná a másikat.

8 éve boxolok, tehát lehet, hogy rossz emberrel kezdtél ki.


Várom a címed és a neved privátban, aztán folytassuk fb-on. Holnap rá is érek, összefuthatunk, ha nem vagy egy bszari kis görcs.


És igen, szörnyen buta vagy. Én se szólok hozzá ahhoz, amihez nem értek. Nagy égés!


Kíváncsian várom az adataidat, utána jelöllek fb-on.

2014. ápr. 21. 14:28
 15/15 anonim válasza:
Igaza van a kérdezőnek 82-es! Ne üsd bele az orrod olyanba, amiben nem vagy tájékozott.
2014. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!