Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm felfázott, mit...

A hörcsögöm felfázott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 éves szíriai aranyhörcsögöm tegnap 3-5 percenként ment pisilni, ma pedig már véres volt a vizelete. Arra gyanakszom, hogy felfázhatott, és mivel véres a vizelet, nem tartom kizártnak, hogy bakteriális eredetű, ellenére annak, hogy az alom 3 naponta cserélve van. Főként olyan emberek segítő válaszát várom, akik találkoztak ugyanilyen problémával hörcsögnél, vagy esetleg van köztük állatorvos. Előre is köszönöm!

2014. ápr. 27. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg meleg helyre tenni :S
2014. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tán vidd el orvoshoz...
2014. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Add el..!Micsoda gondok..
2014. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem értem, miért írsz egy olyan témához, ami abszolút nem foglalkoztat téged. Nem a probléma besoroló képességedre vagyok kíváncsi, hanem olyan emberek válaszára, akik intelligensen hajlandók segíteni/tanácsot adni. Nem gondolnám, hogy a kisállatommal való törődés főben járó bűn lenne. Ha már valaki állatot tart (mindegy, mekkora a mérete!) az vegye komolyan kedvence egészségét is.
2014. ápr. 27. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazadvan neharagudj! Szeretem a határozott lányokat:),egy állatorvos szerintem sokat segítene a kiskedvencen,de a tünetek valóban felfázásra utalnak:/,sok gyümölcsöt zöldséget magokat,vagy a kedvenc kajájától elmúlik,mindenképp vidd el egy dokihoz!Üdv:Utólsó:)
2014. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen a választ és a tippet:) Ha nem javul a probléma, holnap valóban elmegyek vele az orvoshoz.
2014. ápr. 27. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Főzz neki húslevest...
2014. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Gondoltam, megírom a fejleményeket arra az esetre, ha később valaki hasonló gondok miatt keresgél a neten és ráakad a kérdésemre. Meggyógyult a hörcsögöm! :) 2 napig szaladgált a vécére, és ugyanennyi ideig pisilt véreset. Főztem neki kamilla teát, amibe bele-belekóstolt, bár össze kellett kevernem tejjel, mert másképp irtózott a szagától :D + volt itthon kamillavirágzatom, azt rágcsálta

2014. máj. 2. 14:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék, hogy természetesen másnap azonnal elszaladtam a boltba és kapott friss forgácsot, továbbá vettem neki fürdetőhomokot, amit azóta is használ. Annyit szeretgettem, amennyit csak lehetett, és melegítgettem. :)
2014. máj. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!