Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görényesek? Tapasztalatok...

Görényesek? Tapasztalatok tápok terén?

Figyelt kérdés

Vélemények, tapasztalatok vannak Valakinek az alábbi termékekkel kapcsolatban:

- Innovo EVO, új formula

- Wysong, Ferret Epigen 90'

- Bigance, görény sampon és a görény ápoló


A válaszokat előre is Köszi. :)


2014. máj. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket ha jól tudom nem lehet itthon kapni, így nem sok embernek lesz véleménye róla. De olvastam, hogy a legjobb tápok a göriknek külföldön.

Itthoniak közül meg a Beahphar, Orijen, Acana, Versele laga, Royal Canin a jó termék.

2014. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy Itthon nem kaphatóak. Viszont ott az amazon és az eBay ami Mindenre jó. :) Eleve annyira kevés tápot kap a görény kiegészítésnek, hogy nem nagy ráfordítás ezt behozatni. Mellesleg jobban jövök ki vele mint az Orijenttel anyagilag még így is. S gondoltam hát ha van errefele egy másik görény mániás aki már próbálkozott Velük. Az összetételük jól hangzik, meg hogy prebiotikusak is. Csak nem tudom hogy tényleg jó-e vagy átszaladtam valami felett.
2014. máj. 5. 04:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem, hogy lehet rendelni külföldről, de nem mertem, mert mivan ha nem ennék meg a görik. Meg most vettem év elején akciósan 4 kiló orijen-t, azzal elvagyok egy darabig. De ha Te kipróbálod akkor majd írd meg légyszi, hogy milyenek. :)
2014. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!