Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tenyésztése, tartása,...

Patkány tenyésztése, tartása, etetése, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A szüleim megengedték,hogy patkányt tenyészthessek:D.Felületessen ismerem a patkány tartását,tenyésztését stb. de tapasztalatokra is kíváncsi lennék.Minden ÉRTELMES választ előre is köszönök:)!A bunkó válaszolók meg kapják be!

2013. aug. 29. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne tenyéssz patkányt, ha fogalmad sincs a tartásukról. Ahhoz, hogy értékes tenyésztő váljon belőled, nem a GYK-ról kéne beszerezned az infókat.
2013. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gépről szinte minden neves oldalt elolvastam már.Én most a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2013. aug. 29. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ne vágj bele a tenyésztésbe, ha még nincs tapasztalatod a patkánytartásban. Nehéz helyesen tartani őket, könnyen megbetegszenek és ha az egész állományod beteg lesz akkor a szüleid fizetni fogják az állatorvost is? Először inkább csak a tartással foglalkozz, később kérj tanácsot tenyésztőktől, regisztrálj fórumokra stb. De így, hogy te is még anyagi függésben élsz, főleg nem érdemes belevágni a dologba. Nem hiszem, hogy a szüleid szívesen fizetnék esetleg 20 patesz ellátását, ha nem sikerülne eladni a kicsiket.
2013. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már patkányom(2 éve).Teljesen egészséges volt egész életében.
2013. aug. 30. 23:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak szerintem nem tartottam jól:(.
2013. aug. 31. 00:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 pateszod volt, akkor már is elrontottad. Én tényleg az érdekedben mondom, hogy ha nem eleségnek akarod tenyészteni őket, akkor nem éri meg így belevágni.
2013. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elrontottam:(.De belevágok,mert van egy kedves házaspár,akiknek kisállat boltja van és ők szívesen átveszik a kicsiket(kígyókajának nem adják őket).
2013. szept. 1. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egyre rosszabb és rosszabb lesz. Állatkereskedés? Most komolyan? Ennyi erővel a kukába is dobhatnád a szaporított patkányaidat. Nagyon kérlek, ne kezdd el ezt az őrültséget, mert ROSSZ LESZ a patkányoknak! Érted? ROSSZ LESZ! SZENVEDNI FOGNAK! Ha egy fikarcnyit is érdekel a jólétük, akkor leteszel a tervedről.
2013. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
NE TENYÉSSZ, ez a válasz a kérdésedre! Pont az ilyenek miatt van ott a hazai állomány ahol van!
2013. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleve ha semmit nem tudsz, nincs KÉPESÍTÉSED, VÉGZETTSÉGED, sz*rt se tudsz, akkor csak egy újabb nyüves szaporító vagy akiből már nagyon elég, minden téren!
2013. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!