Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malac 1 kg súlyú,...

Tengeri malac 1 kg súlyú, mennyi idős lehet? Meglepi lenne, az állatkereskedésben, ahol kinéztem, azt mondták, hogy 0,5 éves körüli, de szerintem idősebb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi malackánk júliusban született. Igen jó bőrben van, gyakorlatilag egész nap eszik. Pont most, a kérdésed miatt felraktuk a konyhai digi mérlegre (+/- 5 gr-ot téved) és 707 gr (70 dkg). Nem vagyok malacszakértő, de azt kétlem, hogy majd' 50 %-os eltérés lehet két közel azonos korú malacka között. Szerintem inkább valami ottragadt vén csont lehet szegény, akit senki nem vitt el fiatalon. De remélem, jönnek majd rutinos malactartók és ők is elmondják a tapasztalataikat.
2009. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél.. :)
2009. dec. 27. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! első hsz. vagyok megint. Utána érdeklődtem, és az egy év körüli tengik szoktak egy kiló körül járni, de meglehetősen nagy eltérések vannak fajtánként, plusz a fajtatiszták nagyobbra nőnek, mint a keverékek, akár 20-30 dkg különbség is lehet két azonos korú malacka között.

Ennél többet sajnos nem tudtam meg.

2009. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked a segítséget!!
2009. dec. 27. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam van egy 4 hónapos egészséges kisfiú, kb. 30dkg. lehet, bár nem mértem le. Ő éppen gazdit keres. Jelképes összegért (300Ft), oda tudnám adni. Képet is tudok küldeni,ha érdekel.

Még csak annyit, hogy az állatkereskedésből vásárolt malacok, általában elvadultak, és az előéletükről sem lehet semmit tudni.

2009. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!