Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy alakítsam ki a nyuszimnak...

Hogy alakítsam ki a nyuszimnak a fiaztató részt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
egy jó bő héttel a fialás előtt rakjál be neki egy kis szalmát,kábé két marékkal,nem kell sok.elkezd a szájában rohangálni a szalmával(ha szerencséd van előtte mielőtt fial már gondoskodik fészekről,ha nem akkor csak akkor mikor fial vagy 1-2 nappal előtte)Kábé fél óra alatt el is dönti hova fogja rakni a fészket.Vedd ki a szalmát lehetőleg úgy hogy minél kevesebbet érintkezz vele,hogy megmaradjon rajta a nyúl szaga.Rakd be abba a sarokba a fialó ládát és az egész ketrecet rakd tele szalmával kb 2 centi vastagon,de a láda alá szerintem ne tegyél!Vagy ha nem akarod az egészet betenni,de úgy 10 jó nagy marok szalmát tegyél be neki.ha azonnal nem is épít majd nem baj,később majd még lehet fogja használni!a többit ő majd csinálja,szört nem baj ha nem rak bele,van olyan nyúl amelyik csak fialást követően takarja be szőrrel.nekem is fialt most kettő,az egyik rohadt nagy szőrcsomót csinált a másik meg csak fialás után.Csak ennyit csinálj amennyit mondtam,a többit majd a nyussz megoldja :) jó tanács: ha rakod a szénát,meg a ládát be akkor a nyuszit vedd ki,nehogy neked essen féltésből :)
2014. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:) és az ugy jo,hogyha berakok egy ládát,amibe rakok szalmát es a többi helyre nem teszek?
2014. máj. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!