Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nagy nyuszim megvadult! Mit...

A nagy nyuszim megvadult! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
9hón. Kb hoztam tegnap hoza egy kisnyuszit lanyt es a bak nekem tamadott mint egy pitbul :-( vedekeztem lapattal es elkapta a seprut es nagyon szetharapta. Nem láttam igy még ot :-( hoza se mertem nyulni dubog a lábával,parozni szeretne! Ma reggel bemutattam oket egymasnak es jo volt a fiu parozni akart nemengedtem,aztan kulon tettem es tamadot, kutyamat is. Kesztyuvel megfogtam,levetem rola a hamot,betetem ketrecbe es kb 15-20perc es lenyugodott. Most itt van melettem kiemgedtem,jo nem bánt engen de igen aktiv. Tavol van a lanytol most mert akor megvadul. Egy szobaban sem lehetnek,ivgartalanitani nemtom a koltseg miatt,de tervbe van. Addig mit tegyek?
2014. máj. 21. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez normális viselkedés a nyúlnál. Te vagy a nagy m****.
2014. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan van az a nyúl? Mert ilyet tenyésztő nem ad ki a kezei közül. Ivartalanítás lenne a legjobb. Foglalkozz vele többet!
2014. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!