Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes az unokatesóm nyuszija?!

Vemhes az unokatesóm nyuszija?!

Figyelt kérdés
Az én baknyuszim találkozoztt az unokatesóm nősténynyusziával.Barátságosak voltak egymással,és puszilgatták egymást.Egy pillanatig nem néztünk oda és a bak ráugrott a nősténye.Azonnal leszedtük a bakot,de kb 5-6 másodpercig rajta volt.Másnap megakartuk nézni mi a reakciójuk,de a nőstény nagyon sírt,és támadta a bakot.Nem szeretnék kis nyuszikat,de persze ha véletlenül lenne szeretettel felnevelnénk.Szerintetek vemhes a nyúl?
2014. máj. 26. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen, lehet, hogy befedezte. Milyen fajták a szülők?

Egyébként nagyon felelőtlenek vagytok. Két ivaros nyuszit csak akkor szabad összeegedni, ha szaporulat a cél.

2014. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem NEM nyelvtanleckét kért a kérdező. Ha tényleg vemhes akkor sürgősen beszélj állatorvosal és olvass el egy - két könyvet ! És legközelebb figyeljetek oda ha összeengeditek őket! :-)
2014. máj. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként meg mit számít h nyuszia vagy nyuszija??? Mi vagy te első válaszoló valami nyelvtantanár?? Uuuh ment a lefelé kéz! Bosszantóak az ilyen emberek.
2014. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
A nyulaknál nincs hosszú udvarlás, mozi, virágcsokor, sőt még előjáték sem. Amint találkoznak rögtön a lényegre térnek: kisnyuszikat gyártanak. Nem is értem, miért kellett két különböző nemű nyuszkót egybe rakni. Mit gondoltál? Abban csak reménykedni lehet, hogy a nőstény nyúl nem túl fiatal.....
2014. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából igazatok van,tényleg felelőtlenek voltunk,de ezen már nem változtathatunk.Mind a két nyúl kosorrú törpe.A bak szürke a nőstény fekete.A nőstény nyúl 15 a bak nyúl 12 hónapos.köszi a válszokat.1 válszíró:nem a helyesírásomról hanem a nyulakról kérdeztem,úgyhogy az ilyen válaszaidat ne ebbe a kategóriába írd.thanks
2014. máj. 26. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
A nőstény ivartalanítani mivel elmúlt 1 éves és a medence csontja össze van forrva és nem fog tudni a szülésnél tágulni és belehal
2014. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!