Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Venni szeretnék egy másik...

Venni szeretnék egy másik egeret is de szüleim nem engedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nöstény egerem aki mellé szeretnék még egy egeret hogy ne legyen "depressziós" xd. Őt anyummal vettük meg (faggatások sora után). Apum nem nagyon örült de aztán valahogy elfogadta (de még mindig kirázza a hideg ha meglátja pl a vállamon xdd)... Anyumat szerintem könnyen lehetne rávenni hogy vegyünk másikat mellé de apumat.... Hogy tudnám megcsinálni hogy beleegyezzen? Nagyon szeretnék még egyet. A mostani úgy egy és fél hónapos.. vagy kettő: Szerintetek befogadná az újat? (lány lenne ő is)


2014. máj. 30. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
venned KELL mellé egy másikat, az egerek társas lények, nem bírják a magányt, teljesen máshogy viselkednek csapatban, ha nem engednek neki társat akkor válassz magadnak hörcsögöt, az magányos állat, ez így viszont kínzás... mond meg a szüleidnek hogy neki kell egy társ és kész.. nem ártott volna mondjuk előtte utánanézni az egértartásnak mielőtt belevágsz, mindenhol hangsúlyozva van, hogy TÁRSASAN kell őket tartani.
2014. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy vidd haza akkor már ugyis mind1 egy egér (azaz így már kettő) miatt nem raknak ki :) lányt vigyél mindenképpen, ha gondolod segítek nemet meghatározni! Írj privit nyugodtan!
2014. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem anyam nem engedte meg a patkanyt de apamat rabeszeltem es egyik nap hazahoztam a patkányt (albino) es a vegen maradhatott, termeszetesen en takaritom godoskodok rola meg minden most is rajtam alszik :)
2014. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kösönö az eddigi válaszokat!:))

1. válaszoló: Utánna néztem minden egyes oldalakon hogyan tartsam, hogyan legyen boldog és tudom hogy társ kell neki.. épp azt akarom elérni hogy szerezzek neki egyet. Az elején azthittem hogy könnyű lesz rávenni szüleimet ha meg nemlesz könnyű akkor úgy gondoltam hogy majd én helyettesítem őket xd.. De most rájöttem hogy teljesen más, és nem mindegy hogy ki is a társa. És most itt járok: akarok neki egyet. (ha nem többet XDD).. Szerintem ígyis boldog de boldogabb lenne egy társsal... Naponta kiengedem 4x-5x hogy rajtam mászkáljon.. most is ittvan mászkál rajtam, gépemen XDDD...

2. válaszoló: Remélem úgy lesz... szeretnék egy próbát de szerintem apum vagy odaadja a macskának vagy agyonüti ToT... azt meg ugye végkép nem akarom...:c Nem is a nemére lennék kíváncsi c: azt szerintem megtudom állapítani ( a hímeknek a fenekükön van aza..... here XDDD) hanem a méretére magának az egérnek xd.. jelenleg szatén egerem van nemtudom külömbözik-e a többek méreteitől xdd... Légyszives valaki mondjon már kifejlett példánynak a méreteit.... (farokkal xd, esetleg farok nélkül is).xdd

2014. jún. 5. 20:40
 5/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Énis patkányt szerettem volna 1.nek de mivel az egér is "gusztustalan" nálunk (kivétel vagyok xd) ezért inkább maradok a kisebb és szerintük kevésbé gusztustalan rágcsálónál: az egereknél xdd... Imádom a patkányok tudását, szeretetét, és ragaszkodását xd.. Egeremnél sajnos nem érzem hogy ragaszkodna hozzám.. pedig
2014. jún. 5. 20:47
 6/10 A kérdező kommentje:
egyedül van.. De mégis jobban szeretem a többi háziállatomnál:D foggalmam sincs miért xd. Esetleg megjegyezte a szagomat és tudja hogy nem bántom. xd
2014. jún. 5. 20:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Még arra lennék kíváncsi hogy:

-Kifejlett egér méretei xd

-Mivel változna a természete az egeremnek ha vennénk egy másik egeret hozzá?

-Hogyan tudnám szüleimet rávenni egy másik egérre? XD

2014. jún. 5. 20:55
 8/10 anonim válasza:
Szerintem bizonyitsd be neki h megérdemeld viselkedj jól!!! :) :) ;)
2014. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mond meg nekik hogyha nem engedik az egeret akkor veszel egy kígyót:) abból indulok ki h amikor én azt mondtam itthon h kígyót szeretnék anya inkább azt mondta h "esküszöm inkább egeret engednék be a házba mint egy kígyót"


azóta van már 5 siklóm :) de az elsőt én is úgy szereztem h megvettem aztán hazahoztam, tedd te is azt, sztem észre se fogják venni h hány darab van... 2. kígyót nekem is vagy 3 hónapra rá vették észre, sose nézik a terráriumot :)

2014. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pedig egy egér nem olyan drága... egyébként ha a meglévő egered még éppen jól mükszik, akkor ha tudsz egy kicsit is lőni, nem kell másikat venned... max egy fejest, hogy jobban hald a trappokat... az után egy kis gyakorlás és meglövöd a nova 4-et...
2015. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!