Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a egy házasságban a felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a egy házasságban a felek nem engedik megnézni a másik telefonját, akkor miért kell egyből arra gondolni hogy titkolnivalója van?

Figyelt kérdés
Még ide sorolnám az emileket,facebook fiókot.
2013. máj. 22. 11:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%

Az is furcsa, ha valaki kutakodásból veszi kézbe a másik telóját, és az is furcsa, ha a teló tulajdonosa nem engedi azt kézbe venni.


Nekem a telefonom olyan, mint a sodrófa. Én használom, de ha fogdosni és nézegetni akarja, hát tegye.

2013. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
51%

Nyílván egy telefon manapság nem annyira privát dolog, mert akinek van esze, nem hagy benne olyan dolgot amiért kaphat egy irgontalan nagy verést

Viszont közösségi oldalt, emailt, nem köteles még az anyám se ellenőrizni

Tudok olyan családról ahol az anyuka nagy közösségi oldal függő, a férj meg sz*rik bele, biztos úgy van vele nem érdekli a házasság csak legyen főzve

20/F

2013. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Mert mi másra gondoljunk? Te miért nem engeded?


A céges emailjeit soha nem nézem, bár ahhoz is tudom a jelszavát. Ha épp mellettem gépel, akkor elmegyek mellőle, mert azokhoz semmi közöm. Persze mesél a munkahelyi dolgokról, de azok a levelek abszolút bizalmasak, másokat is érintenek. Nem szólt egyébként, hogy ne nézzem őket, egyszerűen csak úgy gondolom azokhoz semmi közöm.


De ha a facebookját nézi mellettem, vagy egyéb emailjeit, telefonját, akkor nem fordulok el. Látom mit ír, mit kommentel, milyen képeket tölt fel, kikkel mit levelezik.

Ez csak őt érinti és úgy gondolja nyugodtan láthatom, hiszen a magánélete az enyém is. Majd ha valamivel meg akar lepni, hogy ne tudjak róla, akkor azt majd nem mellettem nézegeti, intézi és akkor nem tudom meg.

2013. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja és persze megnézhetném a dolgait, de nem teszem, mert minek? Nem nézem meg, mert nem titkol semmit, ő meg engedi, hogy megnézzem, mert nem titkol semmit...

Jajj ez az ördögi kör..de rossz nekünk.

2013. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Én sem engedném, bár a vőlegényemben fel sem merül. Ahogy bennem sem. Nincs mit titkoljak, remélhetőleg neki sem. Semmi értelmét nem látom egyébként kitörli ha van benne valami és szevasz:)

Én úgy gondolom ez házasság előtt már amúgy sem téma. Mert akkor már kialakulnak a "szokások". Plusz addigra már felnő az ember, nem önbizalomhiánnyal szenvedő tini aki ellenőrizni akarja a párját. Legalábbis én úgy látom ők csinálják. Húgom 17, a barátja is, na ők vannak egyszerre bejelentkezve egymás fb. fiókjába. Agymenés.. De majd kinövik:)

2013. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

"nem engedi" - ez alatt mit kell érteni?


Mi csak úgy nem nézzük a másikét, mert semmi közünk hozzá. Számos olyan sms lehet pl. ismerőseitől, amiket csak NEKI szánt, nem nekem, ezek bizalmas dolgok, és még csak nem is csak a páromé.

Normális esetben szerintem ez az alap. És ha mindkét fél így áll hozzá, akkor felesleges eldugni meg lejelszavazni mindent, mert tiszteletben tartjuk a másik dolgait.

2013. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%

5ös vagyok. Én nem úgy értettem, mint a 3as. Az teljesen más ha mellettem nézi valamijét, én sem fordulok el. Ő sem fordított esetben. De nem lépünk be egymás cuccaiba, mert ahhoz hogy a barátnőm leírja hogy mennyire görcsöl menstruáció alatt, nagyon nincs köze:) Ha csinál a telefonján képeket azt mondja hogy nézzem meg, vagy mondom neki, hogy megnézem, akkor nem kap szívinfarktust, de az sms-eit nem kezdem el olvasgatni míg zuhanyzik.

Szóval én ezekre értettem.

2013. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

"nem engedi" - ez alatt mit kell érteni?


Ezt úgy értem hogy nem ad engedélyt arra hogy megnyissam az emilet,vagy elolvassam az sms-it.Mondjuk én sem engedem.

Tudjuk egymás jelszavait,és a telefonokhoz is hozzáférünk(nincs dugdosva)de ő nem nyithatja meg az emilt csak ha én kérem,vagy forditva.


Nincs az hogy szabadon nézegetjük a másik teloját vagy emileit.

2013. máj. 22. 11:21
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám, hogy nem engedem megnézni, inkább azt, hogy nem illik! Ha normális kapcsolatban élünk, eszembe nem jutna, hogy nézegessem a férjem telefonját. Ha pedig döglött aknára léptünk, a telefonos suskus csak egy adaléka másik átveréséhez.
2013. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"Mert mi másra gondoljunk? Te miért nem engeded? "


Mert elég sokszor vannak olyan emailok, sms-ek, amik titkokat tartalmaznak, csak nem az ÈN titkaimat, hanem MÁSOKÉT.


Ha ugyanis valaki bizalmasan megir valamit az életéböl, azt NEKEM irja és nem a páromnak vagy akárki másnak, és EZZEL a bizalommal nem szabad visszaélni.


De szerencsére nálunk fel sem merül ilyesmi, mármint, hogy a másik után kémkedjünk, kutassunk a privát dolgaiban. Ahol ezt bármelyik fél is szükségesnek érzi, ott NAGYON NAGY BAJ van a kapcsolattal.

2013. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!