Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Felnőtt görény mellé lehet...

Felnőtt görény mellé lehet kölyök görény?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy nőstény vadászgörényem már 3 éve és most szeretnék egy kölyköt. Az a kérdés hogy a felnőtt göri mellé be tehetem e a kölyök görit? Nem bántaná?
2014. máj. 30. 19:28
 1/10 anonim válasza:
58%
Ha már van egy görényed, ami megszokta már a helyét, kijelölte a territóriumát, a mellé semmilyen más görényt ne tegyél be, mert bántani fogja, rosszabb esetben megöli. Nagyon hosszú idő alatt össze lehet két görényt szoktatni, de ahhoz először semleges terület kell, hogy megismerjék, elfogadják egymást és utána lehet egy már kijelölt területen összeengedni őket, de sokáig így sem szabad egyedül hagyni, mert így is előfordulhatnak problémák. A hosszú idő pedig heteket, hónapokat jelent. Remélem tudtam segíteni.
2014. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában a nőstény görik nem bántják a piciket. Sőt, szokták is ajánlani, hogy kis görcit vegyünk az ivartalan lányokhoz. Mindenesetre sokban áll a tiéd temperamentumától. A legjobb ha leteszteled előbb a ehylezetet, hogy Ő mit is reagál rá személy szerint.
2014. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. fiú görit szeretnék..:) remélem sikerül..:) és megszeretik egymást
2014. máj. 30. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Huh az kemény. Ügye tudod hogy ivartalanításig némely legény kezelhetetlen? Lehet hogy ivartalanítva kéne akkor inkább beszerezned kennelből.
2014. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De későbbiekben pároztatás céljából is jólenne. Ezért nem tudom hogy így mi a helyzet? Külön kell tartanom őket?
2014. máj. 30. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt kihagytad a leírásból. Akkor így viszont offos a dolog. Sajnálom
2014. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen valóban kihagytam. Szóval ha ivarérett lesz pároztatom a lánykát, ha sikeres ivartalanítom és utána már lakhatnak együtt?
2014. máj. 30. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mert akkor már ismerni fogják egymást a légyottról és más lesz a hierarchikus rangsoruk egymásközött, mint ha csak "barátok" lennének.
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Mit csinálsz a kölykökkel? Kinek adod őket? Van megfelelő méretű ketreced a lakásban az anyának és a kicsiknek? Ne akarj tenyésztő lenne, ha még azt sem tudod, hogy tartható-e 2 görény együtt. Ne haragudj, hogy nyers vagyok, de gondold végig mielőtt pároztatni akarsz. A pároztatás nem ugyanaz, mint a tenyésztés.
2014. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 éves a lány görényed és még ivaros? Mit csináltál eddig vele mikor tüzelt? Remélem tudod, hogy a túltüzelésbe akár bele is pusztulhat.

Szaporítani meg ne akarj szerintem, a görényed érdekében. Nem egy leányálom lehozni náluk egy almot!

2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!