Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillám életveszélybe...

A csincsillám életveszélybe került, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csináltam neki egy ágból mászókát neki,úgy fél éve. Most reggel kimegyek,azt látom,hogy a súlyánál fogva lóg az ágról. Az ág valamennyire belefúródhatott a hónaljába,az elülső lába szerintem eltört,a hátsó kificamodott. Fojt a sebből a vér, lefektettem,de meg sem mozdul,azóta fekszik. Néha a hangomra felemeli a fejét,levegőt kap. Az állatorvos nem jön ki,mert pünkösd van. Az ügyeletet fogom felhívni,de amíg nem jönnek ki,ha kijönnek egyáltalán mit tegyek? Nagyon csúnya a sebe,már kisírtam a szememet,tehetetlennek érzem magam,segítsetek!

2014. jún. 9. 08:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
sajnálom :(
2014. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:'(
2014. jún. 10. 11:25
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom! :( hol vannak ilyenkor az "állatorvosok"?
2014. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
részvétem
2014. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet sajnálni, de ilyenkor (pünkösd) még van ügyelet... most a díj mindegy, ha az állatról van szó, nem? ezek után még ülsz és "már mindegy, elhunyt." lehet lepontozni, de nem ez a felelőtlenség? hagyom szenvedni, majd kihúzza reggelig, igaz dúrva dolog történt, de szenvedj kicsim, majd holnap ellátunk..

részvétem lenne, ha megérdemelnéd. de sajnos a te hibád is volt, hogy ez történt. rögtön orvos kellett volna, nem pedig a csodára várni.

2014. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem foglak lepontozni. Abban igazad van,hogy rögtön el kellett volna látni,de abban már nem én vagyok a hibás hogy nem tudtam elvinni! Ha lehetett volna,az lett volna az első dolgom! Az állatorvos pedig azt mondta,holnapig biztos,hogy kibírja,ne aggódjak,holnap kijön ahogy csak tud.
2014. jún. 13. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!