Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulam számára hol...

A törpenyulam számára hol tudok beszerezni szénát? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisállat kereskedés, Fressnapf... Az ár változó, több gyártó van, azon belül is több fajta széna. Nézegess kisállatos webáruházakat, ott is tudsz látni árakat.
2014. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fressnapfban. Ne te se vagy komplett, aranyáron venni a füvet... Hirdetésekben nézz eladó szénát, kisbálával olyan 350Ft szokott lenni.
2014. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hadd én döntsem már el, hogy mire és mennyi pénzt költök, köszi ;-) Vettem már szénát Fressnapfban és plázás kisállat kereskedésben is, a lényeg, hogy a nyuszim megegye, innentől kezdve, nem igazán érdekel, hogy máshol esetleg 200 forinttal olcsóbb.
2014. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Webáruházak, Spár, Auchon, Obi, Müller, Rossmann...kb mindenhol lehet kapni.A legjobban akkor jársz ha veszel egy kisbálás szénát 1 nyúlnak 1 évre elég kb 400-500Ft 12-15 kg míg a boltit megveszed 400 ért és 500 got kapsz kb.Nagyon nem mindegy.A kisbálás szénát én lakásban tárolom kilyukasztott nagy műanyag zsákban már évek óta, nem szokott bepenészedni sem.Ilyen bálásat parasztbácsiktól lehet beszerzni, nem csak falun van...
2014. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!