Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi gazdik! Segítség...

Törpenyuszi gazdik! Segítség kéne. Nem tudom mi lehet a baja. Ez azért van? A többi lent.

Figyelt kérdés
2napja kaptam egy kb 15-16hetes törpenyuszit. Tegnap reggel gubbasztott a ketrec sarkában, ma már nem (gondolom kisebb sokkot kaphatott a változás miatt) majd ma ahova üríteni szokott ilyen barnás foltokat találtam, dea zon a helyen szilárd ürülék is van. Az új helyzet és a stressz miatt volt hasmenése?

2014. jún. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem tengerimalacaim vannak,de sok egészségügyi dolguk megegyezik a nyulakéval és náluk előfurdalhat hasmenés az idegességtől/helyváltozástól/kajaváltozástól.(régen papám is tartott nyulakat és talán náluk is előfordult ilyesmi,csak ezt nem merem biztosra mondani,mert még nagyon kicsi voltam és nem emlékszek rá pontosan)

Adj neki szénát meg vizet és szerintem semmi baja nem lesz ha a hangulata jó:)

Remélem tudtam segíteni:)

2014. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*már
2014. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*visszavonom

úgy látszik este már azt se tudom,mit akarok mondani bocseszXD

2014. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem gond és se tudok este jól fogalmazni. :D A nyuszim hangulata tényleg jó, már kezd velem összebarátkozni, mindenre kíváncsi és mindig lökdösi a kezem az orrával, hogy adjak neki almát. Szénája van a vizet nem tudom, hogy issza-e, mert mikor megpróbálom megitatni akkor a fejét hátrarántja az itatótól...
2014. jún. 19. 09:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést *én se*
2014. jún. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!