Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a ketrecébe, hogy...

Mit tegyek a ketrecébe, hogy legyen benne valami?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy nem szabad mókus kereket tenni a ketrecébe mert tönkre teszi a gerincét. Akkor most mit tegyek bele a ketrecbe, ha csak a tálja van ott meg a háza?
2010. jan. 3. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mégis milyen kisállat lakik a ketrecben? Talán akkor tudunk segíteni ha elárulod.
2010. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tengerimalac
2010. jan. 3. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
házikót, amiben el tud bújni
2010. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olyana már van. azt írtam is =)
2010. jan. 3. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Házat amibe bele fér, és ha fél bele tud menni. A mókus kereket a tengerimalacok nem használják. Széna mindig legyen bent neki, és szeretik a friss répát, salátát. A házát lehet olyanra csinálni hogy feltudjon a tetejére mászni, vagy is legyen neki egy feljáró. A tengerimalac nem tud mászni vagy ugrani, csak menni, így ha emletes a ketrec akkor legyen neki feljáró ne túl meredek ahol fel tud menni.

Elég nagy egy tengeri malac, így szükséges egy egész nagy ketrec neki, vagy engedd ki minden nap, ha nincs macska vagy kutya a lakásban.

2010. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én valami játékra gondoltam, vagy esetleg medencére. Szeretnek egyáltalán fürdeni?
2010. jan. 3. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egy hatalmas medencét raknál neki,pálmafával,meg koktélokkal? Pár nyugágy és napernyő is jöhet,meg egy felszolgálólány.Ne feledd a naptejet!!!Napszemüveg! Fürdőruci ha fiú akkor vmi menő hawaii gatya,ha lány akkor egy sexy bikini.Egy sültös sapi sem ártana.A matracokat,úszógumikat is kedvelik,de szörfözni is szeretnek.XD
2010. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az utolsón kinyúltam XDXD
2010. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fogkoptató kő fadarabka,zokni,itató
2010. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18:12 naggyon komoly!! :DDD :DDD


Kérdezőnek! Nem kell berakni semmit, mert úgysem fog mit kezdeni vele, akármit teszel is be. A malacok nem szoktak játszani semmivel, nem olyanok mint pl. a hörcsögök. Elég neki a háza. Meg engedd ki a szobába minden nap szaladgálni.

2010. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!