Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudom meg hogy kb....

Hogy tudom meg hogy kb. mennyi idő van a tengerimalacomnak a szülésig?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy fog. Érezzük rajta, látszik rajta, meg rugdosnak. De amúgy mi a jele? Fáradékonyság?

2012. márc. 22. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát konkrét jele nincs vagyis én soha nem láttam. Egyszer csak meglesznek a kicsik. Nekem egyszer sem volt semmi baj szüléskor.
2012. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet tudni.Kezdettől számítva kb 2 hónap.Nekünk egyszer csak ott voltak:)
2012. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norina86 ***** válasza:
A malackák másképp jelzik, nincs "tuti tipp". Pl. ha a forgácsban gödröt kapar maga körül(fészket akar készíteni) általában pár nap múlva fog. Aztán ha megtapogatod óvatosan alul a medencecsontját a fenekénél és már több mint egy ujjnyira eltávolodtak egymástól, akkor kb. 1 héten belül. Mennyi a súlya?
2012. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapból 400g. Így meg 610 körül..
2012. ápr. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!