Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csak nálam van így?

Csak nálam van így?

Figyelt kérdés
Elvileg a tengerimalac társas lény, nem érzi jól magát egyedül. Akkor csak nálam van úgy hogy külön kell tartanom a 8 tengerimalacomat mert ők nem társalognak valahogyan?
2014. júl. 17. 22:26
 1/4 anonim válasza:
Mennyi idős koruktól vannak együtt? Lehet ez is fontos, úgy mint a kutyáknál, macskáknál.. Illetve mit értesz azon, hogy nem társalognak? Szerintem ők ilyenek. Nekem is volt, bár csak 1, de olyan kis magánakvaló volt mindig, nem tudom mi lehet a baj..
2014. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kiskoruktól együt vannak, de mostmár ha felügyelet nélkül hagyom őket összeverekednek elég brutálisan
2014. júl. 17. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Együtt tartod az azonos nemű malacokat, vagy külön?

Soha ne tarts hím malacok közelében nőstényt. Ez biztos, hogy verekedéshez vezet, sőt akár meg is ölhetik egymást.

Mekkora helyen tartod őket??

2014. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mind a 8 nak van külön helye, és elég nagy helyek

nem mindegyik van rosszba mindegyikkel. azért születnek kicsik is, és az adott apa anya nincs rosszba egymással se a kicsikkel

2014. júl. 18. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!