Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A malacom haldoklik nyitogatja...

A malacom haldoklik nyitogatja a száját de már nem szinte nem él! Mit csináljak (tengerimalac) sos!?

Figyelt kérdés
HELP

2014. júl. 18. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
beteg volt napok óta vagy ez iylen hirtelen jött nála?
2014. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Beteg volt?

Tedd oda neki a kedvenc ennivalóját hogy szagolgassa

2014. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
már leöntöttem vizzel hátha valami , és minden nap kapnak hideg kaját :c .. De MEGHALT :´C(é smidnig árnyékban voltak ... :'C
2014. júl. 18. 22:34
 14/27 anonim válasza:
59%

Most halt meg szerencsétlennek a tengerimalaca és ti itt szidjátok,hogy annyit nem tesz meg azért a szerencsétlen àllatért hogy elvigye AZ ovoshoz...hat szerintem ha nem érdekelné,hogy a malacka haldoklik,szerintem mar rég kidobta volna a kukába.....nem hinném,hogy egy 12éves kislány tehet valamit ezért AZ állatért ha a szüleit nem érdekli akkor nem tehet ellene semmit....szegény gyerek be van pánikolva,hiszen HALDOKLIK a kisállatja nem oltani jene haben szépen le jene irni,hogy mar nem tehet semmit,ilyen az élet rendje!

Kislány ne legyél szomorú biztos vagyok benne,hogy AZ a kismalac beleben távozik hiszen Volt egy szerető gazdája!!!!

Ui:Ne foglallkozz a majmokkal!:)

2014. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
28%

Hátha még holnap felébred

Hagyd pihenni

2014. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
az utolso pillanatokban simogattam .. :c
2014. júl. 18. 22:35
 17/27 anonim ***** válasza:
52%

'anyának nincs pénze apa nem ad és apa leszarja a malacomat'

Ennek ellenére megvetted mert beleszerettél.Sajnos úgy tűnik nincs remény a malacodnak.De talán egy életre tanulsz ebből a hibából, hogy legközelebb felelősségteljesen tudj vállalni egy állatot.

2014. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A másik malacka ugye nem beteg?
2014. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%

Leöntötted vízzel? Ezt ki tanácsolta???

Ha eddig nem halt meg, akkor majd ezután tüdőgyulladásban!

2014. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Takard be valamivel
2014. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!