Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A malacom haldoklik nyitogatja...

A malacom haldoklik nyitogatja a száját de már nem szinte nem él! Mit csináljak (tengerimalac) sos!?

Figyelt kérdés
HELP

2014. júl. 18. 22:08
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Remélem a másik kicis nem beteg :c de megkére apát hátha eltudom vinni valahova :c csak zsebpénzt nem kapok mert nemsokára utazunk haza :C :'(
2014. júl. 18. 22:40
 22/27 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen szülőknek minek gyerek?

Ilyen gyereknek minek kisállat?


Beleszerettél! wow, de bájos! Csak éppen gondozni nem tudod! A kisállattartáshoz nem elég hogy szeretgeted, meg enni adsz neki! az az állat beteg is lehet! Ha nem tudod megoldani az orvosi ellátását, akkor minek vetted meg?


Ha más vette volna meg azt a malacot, akkor még most is élne! Anyáddal apáddal közösen öltétek meg! A tehetetlenség és a hanyagság ölte meg!

2014. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM !! UGY BESZÉLSZ MINTHA NEKED NEM HALT VOLNA MEG EGYSZER SE ÁLLATOD !!!ZÁRJUK LE HA ITT CSAK ILYEN BUNKOK VANANK !!
2014. júl. 18. 22:44
 24/27 anonim ***** válasza:
31%

De! Halt már meg állatom! El is vittem idejében orvoshoz, aki azt mondta, hogy menthetetlen, és elaltatta.


Nem pedig otthon néztem végig a haláltusáját, GYK-ról várva a csodát!

2014. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21%
Na, mi van a malackáddal? Él még?
2014. júl. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%
Minek támadni szegényt, a tengerimalac olyan állat mint a nyúl, ha beteg lesz, nincsenek tünetek csak akkor amikor már késő. hiába vitte volna el orvoshoz, nem tudott volna már rajta az se segítteni. én is így jártam egyszer a malackámmal, és akkor ezt az orvos is mondta hogy ígyvan a tengeriknél és a nyulaknál, ez nem kitaláció. és nem a lány vagy a szülei hibája hanem az állatkereskedésé, mert 100 százelék hogy már betegen vette a malackát. Mielőtt bárki is támadna, előtte gondolkozzon! Ezen látszik milyen idióták az emberek, csak a másikat tudják lemondani, de magukat nem nézik soha!!!!
2014. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
30%

Orvos.


Vasárnap van.

Németül szépen szótár: Er/sie ist krank. Können Sie mir helfen? Ich spreche nicht Deutsch...


Kb ennyi...


Én régen a 10 kilós kutyát a kezemben vittem el orvoshoz, mert a szüleim nem akarták elvinni.

Jelenleg 4 malacom, 2 madaram, hörcsög, teknős és 3 kutyám van.


Valamelyik beteg lenne, hátamra kapnám és futnék vele. A pénz és a kocsi mellékes.


Lehet most nem tetszik neked, igen 12 éves vagy, de akkor annyit mondasz: anya/apa elmegyek gyalog, csak adj egy kis lóvét. Nem számít semmi, csak hogy jól legyen.


Egyébként a kereskedésekben általában rossz körülményekben élt (nem megfelelő táp, társaság, beltenyészet), vagy genetikai baj (beltenyi)


Legközelebb vagy az egyesülettől fogadj örökbe vagy tenyésztő.


Hidd el, lehet hogy 5000-6000 Ft, de legalább nem teszi ki az orvosi számla a 15000 forintot.


Egyébként sajnálom a malacodat :(

2014. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!