Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet "örökbeadni" törpeny...

Hol lehet "örökbeadni" törpenyulat? Lehet ilyet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sajnos, családi okokból meg kell válnom szeretett egy éves nőstény törpenyuszimtól..:(

Nagyon szomorú vagyok emiatt, mert akárhogy próbáltam, nem tudtam megmásítani a szüleim döntését, hogy a nyuszinak mennie kell..

De ha már oda kell adnom valakinek, mindenképp olyan embernek szeretném, aki tud rá vigyázni, és jó gazdája lesz!!

Nincs olyasmi szervezet vagy valami hely ahol törpenyuszikat keresnek leendő gazdik? Vagy van valaki, aki Cegléd környékén nyuszit szeretne vagy ismer olyat, akinek kellene egy?

El vagyok keseredve, ha nem találok záros határidőn belül gazdát neki, akkor anyámék találnak, ami nem sok jóra vezethet, mert bárkinek odaadnák "csak vigye innen" alapon...

Előre is köszönöm a válaszokat!

15L



2014. júl. 20. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook (nyusziimádók, bunny rescue), nyuszis csoportok, eladó állat csoport, nyuszis honlapok. Fényképpel, a nyuszi adataival írj hirdetést.
2014. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért döntöttek így a szüleid?
2014. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd ki facebookra egy csatolt képpel, hogy mi a helyzet, írj csoportoknak fényképpel és a nyuszi adataival ellátva, írj olx.hu-n, jófogás.hu-n vagy nyuszis honlapokon hirdetést, esetleg plakátolhatsz is a lakóhelyed környékén szintén fényképesen :)
2014. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!