Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Büdös a nyuszim. Mit tehetnék?

Büdös a nyuszim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Naponta takarítom, fapellet van a wcjében. Amúgy kislány, 5 hónapos.

Este kitakarítom, reggel már érzem a szagát:( Másik nyuszim nem ilyen büdös, pedig őt elég 2-3 naponta takarítani


2014. júl. 21. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szard le.
2014. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább a te szádba
2014. júl. 21. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet ivarosodás, vagy a kaja miatt. Mit eszik?
2014. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha zavar a szaga ne tarts nyulat. Az én nyulam is szokott büdös lenni. Mit kap enni? Lehetséges hogy túl sok nyersanyagot kap. Ha zöldséget kap adj mellé tápot és szénát mart pl. a répától ha mehet a hasa ha nincs valami ami lecsökkentse a savtartalmat.
2014. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oke liluka draga, akkor majd eladom mindkettot. Mekkora egy idiota vagy...


Ugyanazt eszi mindketto. Versele laga tap, repalevel, karalabelevel, zeller, stb. Minden nap mast kapnak.


Hasmenesrol SZO SEM VOLT, a pisi budos.


Tudtommal az ivaros bakok budosek, de o tuti, hogy lany.

2014. júl. 21. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ivartalanítás mindenképp, és az orvosnál rá is kérdezhetsz, fapellettel kb. 1 hét után kéne hogy büdös legyen. Olyan orvoshoz vidd, aki ért a nyulakhoz.
2014. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iszik eleget? Próbáld meg, hogy pár napig hanyagolod a zöldet, csak táp és széna.
2014. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem vagyok idióta te kérdeztél én válaszoltam. egyébként ha a pisije büdös akkor lehet hogy ivartalanítani kéne
2014. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!