Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon összeszoknak a görijeim?

Vajon összeszoknak a görijeim?

Figyelt kérdés
van egy fiatal nőstény görényünk és most örökbefogadtunk egy három éves nőstény görényt! Arra volnék kíváncsi hogy vajon összeszoknak e? Mert eddig csak verekszenek! Ha van olyan göri gazdi aki átesett már ilyenen kérem írjon! Mire érdemes ilyenkor figyelni és ő hogyan szoktatta őket össze?
2010. jan. 10. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak tengerimalacaim vannak, de gondolom ugyanúgy kell őket összeszoktatni. Szerintem az nem jó, ha verekszenek. Rakd az egyiket gy másik ketrecbe vagy terráriumba közel a másikhoz, és egy idő után megszokják egymást, és akkor egyberakhatod őket. De csak lassan, fokozatosan. Vedd ki mindkettőt, hadd szagolgassák egymást, és sztem jobb lesz

Sok szerencsét!!!

2010. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A göriket kicsit nehéz összeszoktatni, ha az első találka nem ugy alakul, mint tervezted, az is lehet, hogy soha nem lesznek puszipajtások.

Nálam szerencsére az egyik kölyök volt, amikor bekerült a másik mellé. Az idősebb anyáskodott felette, soha nem verekedtek, max játékból csipkedik egymást. Azóta is együtt vannak. Sajnos ez nem túl sok, és sok reményt nem táplálnék. A görik elég makacsak ezügyben.

2010. jan. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat azért bizakodunk!
2010. jan. 21. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!