Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapdál a nyulam?

Miért harapdál a nyulam?

Figyelt kérdés

A hét hetes nyulammal eddig minden rendben volt. Imádott engem, puszilta az ujjaimat, hozzámbújt. Tegnap harapott meg először, aztán ma az ölembe raktam (mindig így szokott lenni, múltkor el is aludt) és felmászott s megharapta a számat. Sosem bántottam naponta min másfel-két órát van kint..

Ma is mikor kint volt odanyújtottam az ujjamat már jött is harapdalta, majd mikor elhúztam elkezdte harapdálni a lábamat, a ruhámat.

Nem értem, hogy hirtelen mi változott meg.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Kisfiú amúgy



2014. júl. 27. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Támad, vagy csak csipked? Utóbbi ismerkedés, előbbi agresszió.
2014. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem karmol, nem agresszív. Egy békés nyuszi, állandóan ugrálgat örömében, jó nagyokat, szeret szaladgálni.

Piciket harapdál. Nem fájnak, de azért egy kicsit kellemetlen. De a többiekkel nem ilyen csak velem, mikor megérzi az illatomat jön és ahol tud megharapdál engem.

2014. júl. 27. 20:46
 3/3 Kertészné:-) válasza:
Akkor örülj, mert ez szeretgetés nála!! Nekem is fiú nyuszim van 1éves 3 hónapos :-) Ivarérett és a lábam volt a szerelme addig amíg nem kapott egy plüsst :-) Mostmár azt nyomorgatja, de csak akkor ha "játszom" vele , mert megkergeti a végén meg....leteperi :-D :-D Nagyoooon cukiii :-)
2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!