Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan és mivel etessem a...

Hogyan és mivel etessem a kicsi nyulat? SOS

Figyelt kérdés
Találtunk az úton egy kis vadnyulat. Kb 1 hetes lehet. Adtam neki frissen fejt kecsketejet fecskendővel. Milyen gyakra és mennyit adjak neki?

2014. jún. 19. 16:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
0%
Szerintem egy nap olyan 5-ször de ne mondjak hülyeséget,ahatsz neki répasalátát vagy salátát
2014. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
próbáltam répát adni neki de nem ette. :S
2014. jún. 19. 16:28
 3/47 anonim ***** válasza:
Vidd olyan helyre, ahol szakszerűen el tudják látni! Ilyen idősen anyatejen élnek, nem répán! Az anyját megvártátok? Ugyanis a nyulak csak naponta egyszer! szoptatnak, a nap többi részében nem foglalkoznak a kicsivel, hogy a ragadozók ne találják meg.
2014. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom olyan helyre vinni. Én szeretném felnevelni. Szeretem az állatokat, van is sok, nyulaim is voltak, rengeteg, csak még ilyen picivel nem volt dolgom.
2014. jún. 19. 16:34
 5/47 anonim ***** válasza:

Egy ennyi idős nyúlnak zöldséget??? Ő még anyatejen él!

Ha már nem akarod sehova se vinni, akkor legalább felhívhatnál egy állatkórházat vagy valami vadasparkot, állatkertet, hátha tudnának segítséget adni neked. Mert így rövid időn belül el fog pusztulni szegényke.

2014. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

NEM TUDOD FELNEVELNI!!!

Még egy szakértőnek se biztos, megfelelő körülmények között, szakszerű ellátással!

2014. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
66%
vidd állatorvoshoz, vagy hívj fel egy állatorvost tanácsért.
2014. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Alapszabály, hogy vad nyulat sosem veszünk fel és viszünk haza, mert az anyjuk őket hosszabb időkre egyedül hagyja. :/ Ha már így történt, adjad le a Rágcsainfó nevű szervezetnél. Ha facebookon beírod ezt a neved bejönnek és fel is veheted velük a kapcsolatot.

2014. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Itt vannak: [link]
2014. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy 0%, hogy te fel tudnád nevelni, hísz még a profiknál is gyakran pusztulnak el kicsik. Én rengetegszer csináltam már ilyet (napos egértől kezdve a macskáig és a feketerigóig...) és bizony nem egy egyszerű dolog.
2014. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!