Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb törpenyúl?...

Melyik a legjobb törpenyúl? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Tenyésztőtől, vagy kisállatkereskedésből érdemes inkább venni?

Ha tenyésztő, akkor melyik a legjobb/legmegbízhatóbb?

Melyik a "legjobb" fajta törpenyúl? Milyet érdemes vásárolni?

Tapasztalatok/vélemények jöhetnek! :)



2014. júl. 30. 23:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A nyúlszőr mindenképp puha, és selymes.
2014. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az összes általatok említett tenyésztőt meg fogom nézni! :)

Igazság szerint nekem is a kosorrú a legszimpatikusabb, de a holland fajta is nagyon aranyos. :)

Még arra is kiváncsi lennék, hogy lehet kapni nekik külön WC-t. Na de honnan tudjam, hogy mikor kell neki kimennie? A külön WC nem csak akkor használ ha egész nap szabadon van?

2014. júl. 31. 13:11
 13/24 anonim ***** válasza:
A külön wc a ketrecben van, abba a sarokba kell raknod, amit a nyuszi "kiválaszt magának". Mielőtt berakod a wc-t, a nyuszi egy sarkot fog használni a ketrecben kakilni és pisilni, ide kell raknod a wc-t. Nem neked kell tudni, hogy mikor kell neki, majd ő tudja és ha kinn van épp, ha benn, beugrik majd a ketrecbe wc-zni.
2014. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ohh értem, köszönöm szépen! :)

És ezt a WC-t mivel érdemes "kibélelni"? Hallottam már, hogy alommal, de pelettel is lehet....melyik a legjobb nedvszívó tulajdonságú anyag erre a célra?

És a ketrecbe milyen anyagot érdemes a nyuszi alá rakni? Melyik a legjobb neki?

2014. júl. 31. 13:23
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
A pellet a legjobb a wc-be, a ketrec aljába meg mi kis lábtörlőt raktunk, de a sima műanyag sem zavarja:D
2014. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A ketrecbe nem kell semmi, csak a wcbe pellet. Nyuszis fórumokon, és itt a korábbi kérdésekből mindent megtudhatsz a szobatisztaságról.
2014. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)

Azért kérdeztem, hogy a ketrecbe mi kell alá, mert több helyen is olvastam, hogy faforgácsot raknak alá meg egy kis szénát, mert hogy a nyulak nagyon szeretnek rendezkedni, és így be tudja "rendezni" magának a saját ketrecét...

2014. júl. 31. 15:33
 18/24 anonim ***** válasza:
A faforgács értelmetlen, mert csak széthordja és koszt csinál..a széna azért nem rossz, mert puha a talpa alatt, de a legtöbb nyuszi csak rápisil meg rákakil, szóval általában nem válik be.
2014. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A széna taplálék, nem alom. Rendezkedni mindenképp fog, a forgács viszont csak gond. Beleragad a szőrébe, széthordja a házban, és takarítani is macerásabb.
2014. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Értem! :) Akkor úgy látom az a legjobb ha nincs alatta semmi, csak a WC-jében legyen pellet...

Még egy kérdés... Az problémát jelent, ha a ketrece nem a földön van? Mindenképp a földön kell lennie, vagy magasított helyen is lehet?

2014. júl. 31. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!