Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet együttartani sünt és...

$$$$$ kérdése:

Lehet együttartani sünt és nyulat?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm nekem akarja adni a sünjét(nemtudom milyen fajta). Nemtünik ingerültnek inkább félék. Én csak akkor tudom befogadni ha

meglessz a 3 kosorru törpe nyulammal(nöstény nyulak). A nyulak a kertben vannak és van nekik egy 1 négyzet méteres éjszakai szálásuk és egy 2méter szer1,5 méteres kifutó aminek az aja levan rakva járda lappal hogy nehogy megszökjenek és a járdalapokon van kb 60-70centi föld. Tehàt aránylag nagy hejen vannak. (Fedett kifutó magas èn 193 cm vagyok és kényelmesen feltudok àlni benne) Szerintem nem lehet őket együttartani mert a sün még véletlen is meg szurhatja a nyulakat.de kivàncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek tarthatom őket együtt? a nyulak 5honaposak.


2014. aug. 1. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet őket együtt tartani, pontosan azért, amit leírtál. a süni az szúrós, és a kisnyulak meg kíváncsiak, és a süni véletlen megszúrhatja őket. Inkább úgy tarts őket, hogy nappal a süni a nyuszik éjjeli helyén van, és éjszaka pedig a süni van kint a nyulak nappali helyén, mert a süni éjszakai állat, és bogarakat meg tőle kisebb emlősöket eszik, és ha oda kirakod, akkor tud éjjeli életmódot folytatni.
2014. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok kössz a választ ezt ár gondolom. Jó ötlet. :) .
2014. aug. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!