Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek van mini kosorrú nyuszija?

Kinek van mini kosorrú nyuszija?

Figyelt kérdés

lesz egy mini kosorrú nyuszim és szeretnék róla többet megtudni.keresgéltem az interneten de nem találtam semmi jó oldalt:(igazábol arra lennék főként kiváncsi hogy:-mekkora ketrec kell egy ilyen nyuszinak?

-honnan vegyek ketrecet?

-érdemes a nyuszit sétáltatni?

-éjszaka aktív lesz?


(van egy ketrecem de az nem túl nagy ezért csak addig lesz benne a nyuszi amig pici)



2014. aug. 3. 16:21
 1/4 Krunkpresents válasza:
67%
100X50 ketrec kell neki a Fresnapf ha jol irtam ott lehet kapni 10000ft-ért, anyira nem muszáj sétáltatni mert ha az udvara kirakod ö ott elfutkosik 1-2 orát a szabadban kell töltenie. Hát lehet néha aktiv lesz rá alkalom mikor rágcsálja a rácsot ja és ha törpenyulrol beszélsz akkor oltani is kell évente olyan 3500ft
2014. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még annyit: nem biztos, hogy a nyuszid el fogja viselni a hámot, ezt tartsd szem előtt. Persze próbálkozhatsz hozzászoktatni, de ne várd, hogy az első alkalommal siker lesz, általában ez egy hosszú folyamat, mivel a nyuszik alapjáraton nem egy sétáltatnivaló kiskedvencekt.

a nyúl leginkább éjjel aktív, szóval nem valószínű hogy néma csendben lesz, ha olyanja van, akkor képes neki esni a ketrecnek és rázni. ja és mivel zsákmányállatok, így nem is alszanak mélyen és pláne nem sokáig, így ha nem is tépi a ketrecet, akkor is lesz némi mocorgás, széna rágcsálás.


És ami a legfontosabb!!! Mindenképp olyan állatorvoshoz vidd a nyuszidat, aki ért is hozzájuk, vagyis olyanhoz, aki egzotikus állatokra szakosodott. Nem túl sok van még belőlük, de azért lehet találni. Ha már az oltás szóba került, mi olyan 8 ezret fizettünk az oltásért, ami kombinált oltás volt és összességben kétszeri oltást tartalmazott.

2014. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat, sokat segítettél!
2014. aug. 4. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim elvan a hámmal, tudja, hogy ha hozom a hámot, akkor jön a sok kerti finomság (fű).

Eleinte a szobában is hámmal engedem ki, egyrészt, hogy hozzászokjon, másrészt, hogy ne tudjon mindenhova bebújni.

Előfordulhat, hogy éjszaka hangoskodik, ez egyedfüggő. Van, amelyik rázza a rácsot, vanw melyik meg csendben elszöszmötöl reggelig.

2014. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!