Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hat dzsungáriai kis hörcsögöm...

Hat dzsungáriai kis hörcsögöm született abból kettőt megtartottunk mert imádni valóak. Egy ketrecbe raktuk őket, és az a kérdésem hogy nem fognak összeverekedni, tudják vagy érzik egymásról hogy ők testvérek? Kösz a választ

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ivarérés után valószínű, hogy veszekedni fognak...
2010. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyneműek akkor ölni fogják egymást kegyetlenül sajnos. Ha ilyen hülye caccogó hangot kezdenek el kiadni akkor sürgősen szét kell őket szedni mert képesek lerúgni egymásról a szőrt is. Én így jártam velük sajna:) De szurkolok hogy ne egyformák legyenek.
2010. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen szét kell szednem ha egyneműek veszekednek ha egy fiú egy lány szaporodnak sehogy sem jó köszi a választ
2010. jan. 11. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják egymásról, hogy testvérek:)

A hörcsög nem társas lény, egyedül szeret lenni a saját kis terráriumában.

Tehát, ha a két hörcsög külömböző nemű, akkor az ivaréretség után szaporodni fognak, ha egy neműek, akkor verekedni:)

Nekik aztán teljesen mind1, hogy testvérek-e vagy sem.

Ha látszólag jól el vannak egymás mellett, akkor is össze verekedhetnek bármikor, akár egy év után is. Aztán lehet, hogy néha békén hagyják egymást, de ez a vita addig fog menni amíg a gyengébb meg nem hal.

Tehát, két egy nemű hörcsögöt tilos közös terráriumba tartani.

Csak egy fiú, egy lány mehet egy ketrecbe.


Ezt azért tudom, mert volt már nekem is Dzsungim, Roborovszkim, és Arany hörcsögöm is:)

2010. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én dzsungikat tenyésztek. Kb. 6 hetesen elkezdenek egymás torkának esni. Mindenképp szét kell választani őket. Nem társas lények. Amúgy mégha tudják is, hogy testvérek, akkor is a saját területüket akarják. A hörik márcsak ilyenek. :):S
2010. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!