Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög kérdés!?

Dzsungáriai törpehörcsög kérdés!?

Figyelt kérdés
Van egy Dzsungáriai törpe hörcsögöm 2,5éve van velem,de mostanában nagyon fura.Ha kezemben van remeg és nincs kedve járkálni.Gondolom már öreg.Az akváriumban is felborul és semmit nem csinál.Meg büdös is,de nem azért,hogy koszos lenne.Mennyi ideje lehet még?
2012. febr. 22. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg már nagyon kevés... Nagyon öreg már.
2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a leírtak alapján bármikor elpusztulhat gondolom kevesebbet is eszik...
2012. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felkészülni és elbúcsúzni tőle,de szép kort élt meg.
2012. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke!Biztos rossz lehet így látni igen szerintem is már nincs sok ideje,ez a baj a törpehörivel hogy nem él sokáig.
2012. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a fura,hogy ez 1-2napig van igy.Aztán harmad nap meg pörög és annyira járkál,hogy leállíthatatlan.Fura!Ő az első törpe röcsim.Mondjuk nem tudom hány éves valójában, 2,5éve van velem!
2012. febr. 22. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy öreg hörim,3 éves volt.Tavaly ment el tőlünk és onnan tudtam,hogy meg fog halni,hogy nagyon le fogyott,neki is ilyen volt,hogy hol jól volt hol nem.Dőlöngélt és nem nagyon akart enni.
2012. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!