Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi szobatisztaságra nevelése?

Nyuszi szobatisztaságra nevelése?

Figyelt kérdés

Mindjárt 3 hónapos a nyuszim és se a pisit, se a kakit nem hajlandó egy helyre elvégezni..Még azt hozzá kell tennem, hogy nálunk az egész lakásba mászkálhat, nincs is ketrece..

TANÁCSOK?


2014. aug. 6. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyulat erre nem lehet megnevelni, nem macska, nem is kutya, ezért sem kell például húsvétkor lakótelepre hazavinni. Irgalmatlanul büdös, még ketrecben is, az udvar végében.
2014. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van nyuszim, elvileg kattintó módszerrel meg lehet tanítani nekik sok dolgot. Sajnos ez nekem nem szikerült, elég idióta egy nyulam van. Kiskorába több helyre odabogyózott, akkor nem is szívesen vettem ki a ketrecből,de ahogy nagyobb lett már csak egy helyre jár (szó-szó) Én magamból kiindulva azt tudom javasolni, vegyél egy olyan ketrecet aminek le lehet venni a tetejét. Tartsd benne és csak kis időre engedd ki. Ha esetleg a ketrecen kívül odakakil valahova (ne bántsd mert úgy se fogja fel) tedd vissza a helyére. Egy idő után a ketrecnek is csak az egyik sarkába fog járni a dolgát intézni. Ilyenkor leveheted a ketrec tetejét, és újból szabad, de lesz egy hely (a ketrec alja) amit magáénak tudhat.
2014. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Látszik, hogy nem értesz a nyuszikhoz, mert teljesen szobatiszták.


Kérdező!

Javaslom, hogy tóbb wc legyen a lakásban kitéve a nyuszinak, a félrement pisit töröljétek fel, és mehet a wcbe, a pisi helyét pedig ecettel szagtalanítsátok.

2014. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..:) Még annyit szeretnék kérdezni,hogy eleinte forgács volt neki téve. mint alom és a pisit oda is intézte, de azt mindenhova széthordta, ezért vettük speciális nyúlalmot(préselt faforgács), de mióta az van neki még a bilibe se ment bele
2014. aug. 6. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pelletet használok, semmi gond vele, belement elsőre. Nem illatosított?Mert az zavarhatja.
2014. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem..teljesen natúr
2014. aug. 6. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak túrelem, és pisis zsepi kérdése. Valószínűleg még nem érzi ott a szagát.

Hova pisil leggyakrabban?

2014. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
őszinte legyek??...mindenhova. Nincs egy állandó hely ahova pisilne, mindig oda ahol éppen van
2014. aug. 7. 12:23
 9/10 anonim válasza:
használj pelletet és töröld fel valamivel a pisit rakd a wc-be és érezni fogja a saját szagát
2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló...pont ugyan ezt teszem 1,5 hete, de semmi eredménye...
2014. aug. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!