Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most vettem magamnak egy...

Most vettem magamnak egy tengeri malacot ( ma) Semmit nem csinál csak gubbaszt . Ez azzért van mert fél? Többi kérdés lent

Figyelt kérdés
Valami jó tanács vele kapcsolatban ? Egész nagy már , egy idejig egy nagy aqváriumban lesz . Ki fo belőle ugrani ? AZ aqvárium fedele olyan hogy vannak rajta lukak meg a szélén minden oldalt van egy nagy rés,Rá tegyem estére a fedőt ? fog kapni levegőt?
2010. jan. 12. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem fog kiugrani az akváriumból, nyugi.

Idő, amíg megszokja az új környezetet és feloldódik, ez akár 1-2 hét is lehet. Türelem.

2010. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minek az akváriumnak tető?? Nehogy ne kapjon majd levegőt! Enyémek is üvegben vannak, sosem jöttek ki belőle! Az meg eleve nem jó, hogy egyet vettél, mert ők társas lények, boldogok, ha nem egyedül vannak. De nekem is volt már olyan, hogy annyira félt, hogy napokig ki sem jött a házából. Úgyh türelem. De enni csak eszik?? Mert ha nem, az már betegségre utal. 22/L
2010. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kell neki egy kis idő,hogy megszokja az új környezetét,nyugi!;)
2010. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
20perce vettem ..és kb 10 perce van az aqváriumában .még nem evett:S:S
2010. jan. 12. 18:04
 5/14 A kérdező kommentje:
ahjj ugy félek :( Csináltunk neki ilyen kis házikot eleinte a másik sarokba gubbasztott aztán kivettük megsimogattuk, most vissza engedtünk befutott és kisem néz fel sem fedezte milyen hol van :Smit csináljunk ? Hagyuk magára?vagy simogassuk?
2010. jan. 12. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy ki lett szakítva egyik pillanatról a másikra a megszokott környezetéből, hirtelen egyedül van egy üres akváriumban! És azért állat, mert nem érti, hogy ez miért történt, idő kell neki, mire felfogja, és megbízik benned, hogy nem akarod bántani, hanem nagyon szeretni fogod. Ha ember lenne, el tudnád ezt neki mondani, de mivel nemaz, ezért hagyni kell, hadd higgye el a saját szemével, h nincs mitől félnie. Holnapra már biztos megnyugszik hidd el!! 2. voltam
2010. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi baja, ez a természetes videlkedés ilyenkor. Este biztos enni fog, adj neki gyümölcsöket... és reggelre meglátod, hogy fogyott belőle pár harapásnyi!
2010. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Szóval akkor ne fogdossam ? haggyam ...
2010. jan. 12. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne fogdossd..,had barátkozzon a környezettel és fedezze fel a saját tempójában nyugodtan;)
2010. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És a legfontosabbat elfelejtetted: legyen egy azonos nemű társa!! Sokan tartják egyedül a tengerimalacokat, nagyon helytelenül. Társas állat, nem jó neki egyedül, bármennyit foglalkozol majd vele, nem fogod tudni a fajtársát pótolni.
2010. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!